Az Ermenrich Zing WT60 feszültségvizsgáló elektromos berendezések és hálózatok alapszintű diagnosztizálására használható. Az eszközön grafikus skálával rendelkező kijelző található. Fény- és hangjelzésekkel tudatja a felhasználóval a mérési eredményeket. Beépített zseblámpával rendelkezik a sötét vagy gyengén megvilágított helyeken történő munkavégzéshez. Az elemes működésnek köszönhetően az eszköz könnyen használható a terepen is. Az elemek cserélhetők, és az eszköz értesítést ad az alacsony töltöttségi szintről.
Az eszköz érintésmentes technológiájú, vagyis a feszültség észleléséhez nem kell hozzáérinteni a vezetőhöz, hanem elég a közelébe vinni. Így biztonságosabban végezhető a munka. Az eszköz nem ad számszerű értékeket a mért feszültségről, hanem a grafikus skálával, valamint a fény- és hangjelzők intenzitásával jelzi az értéket. Az eszköz segít megtalálni a rejtett vezetékeket, a szakadási helyeket, valamint a fázis- és a nullavezetéket.
Ha hosszabb ideig (több mint 5 percig) nem használja az eszközt, az eszköz automatikusan kikapcsolódik, hogy takarékoskodjon az elemmel.
Főbb jellemzők:
- Érintésmentes feszültségérzékelés, fázisérzékelő
- Fény- és hangjelzés, grafikus skála a beépített képernyőn
- Zseblámpa a sötét helyeken történő munkavégzéshez
- Elemmel működik; az automatikus kikapcsolási funkció kíméli az elemet
| Márka | Ermenrich |
| Szavatosság | 5 év |
| EAN | 5905555017341 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x4x3 cm |
| Szállítási súly | 0.07 kg |
| AC feszültség mérési tartomány | 12–1000 (nagy érzékenység), 48–1000 (alacsony érzékenység) |
| Érintés nélküli feszültségérzékelés (NCV érzékelés) | yes |
| Frekvenciatartomány, Hz | 50–60 |
| Túlfeszültség kategória | kat. III (300V) |
| Képernyő funkciói | grafikus skála |
| Kijelző háttérfény | yes |
| Figyelmeztető hangjelzés | yes |
| Fényjelzés | yes |
| Zseblámpa | yes |
| Biztonsági szabványok | EN61010-1-2-030, EN61326-1 |
| Tápellátás | 2 db AAA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Érintésmentes fázisérzékelő | yes |
| Lemerülőben lévő elem jelzőlámpája | yes |
| Automatikus kikapcsolás | +, 5 perc inaktivitás után |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S031_34674 VELOTECH Villogó szett 2LED fekete 34674
S031_15658 Kerék első 26" DF QR disc fekete 15658
S031_23859 BRAKCO/SHIMANO NAXAVE Fékbetét 23859
S003_114023 DSC NEO PCL-422 Távoli kommunikátor modul PCL422 114023
S003_107587 ELMES ELECTRONIC WSS kültéri hang és fényjelző 107587