Az FL190A stabil felépítésű és pontos rotációs lézerszintezőt a vízszintes és függőleges mérésekre fejlesztették ki. A termékkel szállított vevőegység nagyobb távolságba történő mérést tesz lehetővé. A három sebesség és a villámgyors önbeállás garancia arra, hogy Ön a mérési feladatait gyorsan és nagyon pontosan hajtsa végre.
Műszaki adatok
| Pontosság: | ± 1,5 mm / 10 m |
| Önbeállási tartomány: | ± 3° |
| Hatókör vevőegység nélkül: | 30 m* |
| Hatókör vevőegységgel: | > 400 m |
| Forgási sebesség: | 200, 400, 600 ford. / perc |
| Lézerosztály: | 2 |
| Lézer hullámhossz: | 635 nm |
| Üzemidő akkumulátorral: | 20 óra |
| Áramellátás: | NiMH akkumulátor |
| Por és víz elleni védelem: | IP 54 |
| Működési hőmérséklettartomány: | -10°C-tól +45°C-ig |
| Készülék súlya (akkumulátorral): | 1,5 kg |
| Teljes készüléksúly: | 2,5 kg |
| Súly (szett): | 8 kg |
* A helyiség fényviszonyaitól függő
Jellemzők
- Gyors önbeállás
- Több fokozatban állítható forgási sebesség
- Újratölthető NiMH elemekkel
- Kitűnő védelem por és víz ellen
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S101_84657 Ermenrich Reel TWR40 hosszabbítórúd, 3,96 m 84657
S101_84656 Ermenrich Reel TWR30 hosszabbítórúd, 3,36 m 84656
S052_114172 Al-ko AKKUS FŰNYÍRÓ 43.6 LI COMFORT (SET) - 114172
S006_75TXL060E Lánc 3/8-1.6mm Oregon 75TXL 60 szem 75TXL060E
S006_MOG448/R Fűnyíró kés Viking 80 cm utángyártott MOG448/R