Fúró-vésőkalapács 1400W 11.3J, fordulatszám szabályozás, LVH
További jellemzők
- Kiváló fúrási és bontási teljesítmény
- Csökkentett vibrációjú fogantyú (LVH)
- SDS-Max befogás
- Nagyméretű nyomógomb a markolaton
Műszaki adatok
| Furat betonban | 45 mm |
|---|---|
| Furat betonban fúrókoronával | 125 mm |
| Ütőenergia | 11,3 J |
| Névleges teljesítményfelvétel | 1400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 260 - 380 /min. |
| Ütésszám | 1750 - 2900 /min. |
| Méretek (H x M x SZ) | 535 x 287 x 120 mm |
| Gép tömege | 9,4 Kg |
| Leszállított tartozékok | Oldalfogantyú | Mélységállító | Zsír A (30 g) | Szerszámkoffer |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_30-463611 Rönkhasító alkatrész AL-KO KHS-5200 fogaskerékház 30-463611
S004_19209976 MERIDA Nyeregbilincs ME alu EXP 34,9 QR, erősített 19209976
S052_9070-20 Gardena Háztartási automata szivattyú 4600 Silent - 9070-20
S002_30014461 ALCATEL Temporis 56 asztali telefonkészülék fekete
S052_9072-20 Gardena Háztartási automata szivattyú 5000 Silent Comfort - 9072-20