Az Iskra önjáró benzinmotoros fűnyíró egy kiváló minőségű, hatékony és kényelmes fűnyíró. Erős, 209 cm3-es motorral rendelkezik, 4 kW teljesítménnyel és nyolc vágási magasságállítási pozícióval. Léghűtéses motorral, kerti tömlőcsatlakozóval és 56 cm-es vágási szélességgel is büszkélkedhet.
| VÁGÁSI SZÉLESSÉG | 56 CM |
|---|---|
| FŰNYÍRÓ TÍPUSA | BENZINMOTOROS |
| HÁZ | FÉM |
| MOTOR | 209 CM3 |
| FORDULATSZÁM | 2800 fordulat/perc |
| MOTOR | 4 ÜTEMŰ |
| MOTOR TELJESÍTMÉNY | 4 kW |
| SÚLY | 36,2 kg |
| VÁGÁSI MAGASSÁG | 25-75 mm |
| VÁGÁSI MAGASSÁG ÁLLÍTÁSA | KÖZPONTI |
| FŰGYŰJTŐ ŰRTARTALMA | 62 liter |
| AJÁNLOTT FELHASZNÁLÁSI TERÜLET | 1800 m2 |
| OLDALKIDOBÁS | IGEN |
| GOLYÓSCSAPÁGYAZOTT KEREKEK | IGEN |
| GARANCIA ÉVEKBEN | 2 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S052_30LK06857791 Gamma Garden GLM 51 ES Premium-NP170 mot. önjáró fűnyíró - 30LK06857791
S006_WB537SCM Fűnyíró mulcsozó robbanómotoros önjáró Weibang WB537SCM 53 cm, loncin, 196 cm3, 3,6 kw WB537SCM
S052_TK13K2601001B RMR 61 CRD - fűnyíró rider, 61 cm 3 az 1-ben funkcióval és automata váltóval - TK13K2601001B