A Levenhuk 2S NG egy rendkívül jó árfekvésű alap mikroszkóp kezdők, gyermekek és tanulók számára. A mikroszkóp világos látómezős módban használható, amely lehetővé teszi átlátszó minták megfigyelését, és igen jó ár/érték aránnyal rendelkezik. A 200-szoros nagyítású Levenhuk 2S NG mikroszkóp mindent megmutat az amatőr megfigyelőknek, ami a tudományos kutatásaik elindításához szükséges.
Az 1,6 hüvelykes sík-homorú tükör világítási forrásként szolgál a Levenhuk 2S NG mikroszkópban, mivel biztosítja a megfigyelésekhez szükséges fényt, és számos előnyének köszönhetően gyerekek által is biztonságosan használható. A sík-homorú tükör a legbiztonságosabb világítási rendszerként ismert; nincs szükség külön áramforrásra, és a diafragmalemez állításával könnyen szabályozható.
A Levenhuk 2S NG mikroszkóp 16-szoros szemlencséje minőségi képet biztosít torzítás nélkül, a 0,8 hüvelykes fókuszálási időközökkel rendelkező durva fókuszálási rendszer még élesebbé teszi a képeket.
Ez a modell döntött fejrésszel és tárgyasztallal van felszerelve, így a mikroszkópot az egyéni igényei szerint állíthatja be a kényelmes megfigyelés érdekében. A tárgyasztal csíptetőkkel van ellátva a minták helyükön tartása érdekében (egy vagy két csíptetővel a tárgyasztal méretétől függően). A megbízható fém kialakítás biztosítja a mikroszkóp stabilitását.
A készlet tartalma:
- Egyszemlencsés fejrésszel rendelkező mikroszkóp
- 16-szoros nagyítási fokú, akromatikus objektívlencse
- Szemlencse: H12,5x
- Diafragmalemez
- Tárgyasztal csíptetőkkel
- Sík-homorú (plankonkáv) tükör a megvilágításhoz
- Használati útmutató és élettartam garancia
Mutatunk néhány dolgot, amelyeket egy mikroszkóp alatt láthat:





| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555004266 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 14x19x32 cm |
| Szállítási súly | 1.25 kg |
| Típus | biológiai, fény/optikai |
| Mikroszkóp fejrész típusa | monokuláris |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Fejrész | rögzített (nem forgatható) |
| Fej dőlésszöge | nem ferde |
| Nagyítás foka, x | 200 |
| Nagyítási tartomány | akár 200-szoros |
| Szemlencsecső átmérője, mm | 23.2 |
| Szemlencsék | 12.5x |
| Objektívek | 16x (akromatikus) |
| Tárgyasztal, mm | 100x90 |
| Tárgyasztal mozgatási tartomány, fókuszálási szerkezettel, mm | rögzített |
| Tárgyasztal | csíptetőkkel |
| Diafragma | diafragmalemez (6 rekesznyílás) |
| Fókusz | durva: 20 mm |
| Váz | fém |
| Megvilágítás | tükör |
| Felhasználói szint | gyerekeknek, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Használat | gyermekek (3—7 éves), iskola/oktatás |
| Fényforrás elhelyezkedése | alsó |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_515068 Védőszemüveg Oregon átlátszó 515068
S003_114393 S. AM Proximity kártyatok No.1 zöld 114393
S018_HK Comfort BEURER HK Comfort Melegítő párna
S003_109390 VDS PM1-400 Szárnyaskapu mozgató motor PM1400
S003_113977 DSC NEO HS2032PCBE kommunikátoros riasztóközpont panel
S003_113356 S. AM KeyTag No.5 125 kHz sárga 113356
S006_YD-45-E.1.6.2.1 Olajszivattyú csiga Kasei YD-45-E YD-45-E.1.6.2.1