A Levenhuk 2x Barlow-lencse kiváló választás bármely amatőr csillagász optikai tartozékkészletének bővítésére. Különféle szemlencsékkel használható, és a segítségével megduplázható a nagyításuk. A sztenderd 1,25"-os tubusátmérőnek köszönhetően a Barlow-lencse a legtöbb modern teleszkóppal kompatibilis.
Az akromatikus optikai elemek csökkentik az optikai torzítást, és ezáltal javítják a közvetített kép minőségét. Az optikai elemek teljesen és többrétegben bevonatolt üvegből készültek. A Levenhuk 2x Barlow-lencsén található egy szűrőfoglalat.
Jellemzők:
- Akromatikus Barlow-lencse
- Megduplázza a teleszkóp nagyítását
- Teljesen és többrétegben bevonatolt üvegből készült optikai elemek
- Kompatibilis az összes 1,25" tubusátmérőjű teleszkóppal
- Fényszűrőmenet
A készlet tartalma:
- Barlow-lencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003665 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 9x4x4 cm |
| Szállítási súly | 0.08 kg |
| Optikai rendszer | 2 alkotóelem, akromatikus |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M28,5 x 0,6 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S031_25467 VELOTECH monoblokk 127,5mm 25467
S003_105354 OUDE 2022AW Hidraulikus csúszókar