| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555004501 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 39x25x21 cm |
| Szállítási súly | 3.57 kg |
| Típus | biológiai, digitális, fény/optikai |
| Mikroszkóp fejrész típusa | monokuláris |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Fejrész | 360°-ban forgatható |
| Fej dőlésszöge | 45° |
| Nagyítás foka, x | 40 — 1600 |
| Nagyítási tartomány | 1280x és nagyobb |
| Szemlencsecső átmérője, mm | 23.2 |
| Szemlencsék | WF10x irányzóval, WF16x irányzóval |
| Objektívek | akromatikus: 4x, 10x, 40xs, 100xs (immerziós olaj) |
| Forgó tárgylencsefoglalat | 4 objektív számára |
| Tárgyasztal, mm | 110x125 |
| Tárgyasztal mozgatási tartomány, fókuszálási szerkezettel, mm | 58/25 |
| Tárgyasztal | mechanikus kétrétegű |
| Kondenzor | N. A. 1.25 Abbe-kondenzor írisz-diafragmával |
| Diafragma | írisz |
| Fókusz | koaxiális, durva (20 mm) és finom (0,002 mm) |
| Váz | fém |
| Megvilágítás | LED |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | 220 V / 50 Hz vagy három AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Fényforrás típusa | 0,75 W |
| Fényszűrők | kék, zöld, sárga |
| Kiegészítő | a készlethez immerziós olaj és kameraadapter is tartozik |
| Felhasználói szint | gyakorlott felhasználók |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Szoftver nyelve | Mac és Linux: angol, Windows: orosz, angol, francia, német, lengyel, kínai, török |
| Használat | laboratóriumi/orvosi |
| Fényforrás elhelyezkedése | alsó |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Digitális kamera tartozik hozzá | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | porvédő |
| Maximális felbontás | 2048x1536 |
| Megapixel | 3.1 |
| Érzékelő elem | 1/2' |
| Képpont méret, μm | 3.2x3.2 |
| Videófelvétel | igen |
| Képformátum | *.jpg, *.bmp, *.png stb. |
| Videóformátum | kimenet: *.wmv, *.avi, *.h264 (Windows 8 és újabb), *h265 (Windows 10 és újabb) |
| Színképtartomány, nm | 400—650 |
| Fehéregyensúly | automata, kézi |
| Expozíció-szabályozás | automata, kézi |
| Érzékenység, v / lux.sec @ 550 nm | 1.5 |
| Képkockasebesség | max. 11 képkocka másodpercenként |
| Aktív tartomány, Db | 75 |
| Felhasználás helye | okuláris tubus, a szemlencse helyett |
| Expozíciós módszer | elektronikus zár (ERS) |
| Szoftver, illesztőprogramok | LevenhukLite |
| Programozható beállítások | fényerő, képméret, záridő |
| Kimenet | USB 2.0 |
| Rendszerkövetelmények | Windows 8/10/11 (32 vagy 64 bites), Mac OS X, Linux, 2,8 GHz-es Intel Core 2 vagy annál nagyobb teljesítményű processzor, legalább 2 GB RAM, USB 2.0 port, CD-ROM |
| Kamera tápellátása | USB-kábelen keresztül |