| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555017907 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x17x7 cm |
| Szállítási súly | 0.7 kg |
| Éjjellátó | yes |
| Éjjellátó készülék típusa | kétszemes termékek |
| Nagyítás foka, x | 1–8 (digitális), 6 (optikai) |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 21.3 |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 15 |
| Látómező, ° | 10 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Érzékelési tartomány, m | 300 (teljes sötétségben), 2–∞ (szürkületkor és nappal) |
| Képerősítő | digitális |
| CCD, CCIR mátrix | CMOS |
| Kijelző felbontása, px | 400x400 |
| Kijelző átmérője, hüvelyk | 1.4 |
| Képernyő | IPS, dupla |
| Beépített felvevőegység | yes |
| Videóformátum | *.avi |
| Videó felbontása, px | 1280x720, 1920x1080 (Full HD), 2560х1440 képpont (UHD) |
| Képformátum | *.jpg |
| Képfelbontás, MP | 10 (4032x2520), 20 MP (5000x4000 képpont), 25 MP (7680x3200 képpont), 3 (2560x1440), 30 MP (8160x3616 képpont), 48 MP (8000x6000 képpont), 5 (3200x1800), 8 (3800x2160) |
| Memória | 10. osztályú, max. 128 GB-os microSD |
| Infravörös világítórendszer | yes |
| Hullámhossz, nm | 850 |
| Ekvivalens teljesítmény, mW, legfeljebb | 3 |
| Tápellátás | cserélhető li-ion akkumulátor 16340, 5 V, 700 mAh |
| Fényforrás üzemideje (egy elemkészlettel), óra | 2 — 10 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -30 — 55 |
| Állvány | 1/4 |
| Kiegészítő | 3 fényerő-szint, háromdimenziós kép, konvex lencse, polimer bevonatú váz, teljesen és többrétegben bevonatolt optika |
| Nagyítással | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |