A Levenhuk Broadway 325E lornyon színházi látcső pompás ajándék minden színházkedvelőnek. Ez az elegáns modell praktikus, teleszkópos fogantyúval rendelkezik, amellyel kétféleképp foghatja az eszközt: lornyettként (a fogantyúnál) vagy hagyományos távcsőnél. A lornyettfoganytú hossza és a pupillatávolság nagy mértékben állítható, így az eszköz bármely felhasználó igényeihez könnyedén igazítható. Élvezze kedvenc színészei előadását, tanulmányozza a díszlet részleteit és ossza meg élményét a társaival!
A Levenhuk Broadway 325E a klasszikus Galilei-féle kialakítást alkalmazza, a lencse pedig teljesen és több rétegben bevonatolt, valamint 3-szoros nagyítással rendelkezik. A színházi látcső ideális a beltéri szemlélődéshez. Az eszköz másik előnye a közelfókusz – így Ön bármely sorból kényelmesen szemlélődhet. A nagyított kép élessége és tisztasága, széles látómezeje és finom részletei a szemnek tetszetősek. A lencse BaK-4 üvegből, a burkolat pedig fémből készült, így a kétszemes távcső nem pusztán stílusos, hanem tartós is.
Főbb jellemzők:
- Teljes felületén bevonattal ellátott optika 3-szoros nagyítással
- Galilei-féle kialakítás, BaK-4 típusú üvegből készült optika
- Mindkét lencse egyidejű központifókusz-állítása
- Pupillatávolság állítása és a lornyett fogantyú állítása
- Fémburkolat
A készlet tartalma:
- Kétszemes távcső
- Tok
- Törlőkendő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555017914 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 13x8x5 cm |
| Szállítási súly | 0.25 kg |
| Prizmatípus | Galilei kialakítás |
| Nagyítás foka, x | 3 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 25 |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 8.3 |
| Szemtávolság, mm | 5 |
| Relatív fényesség | 69.4 |
| Látómező, ° | 6 |
| Látómező, m/1000 m | 109 |
| Közelfókusz, m | 3.5 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 55 — 70 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | fém |
| Váz | fém |
| Méret | kompakt |
| Használat | színházi látcső |
| Kiegészítő | nyél hossza: 10–16 cm |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_1122-030-2005/C Dugattyú komplett Stihl 066 54mm utángyártott 1122-030-2005/C
S101_78415 Discovery Prof DPS 25 mikropreparátum mintakészlet. „Biológia, madarak stb.” 78415
S006_77-355-1/10CS Gyújtógyertya Univerzális megfelel rz7c 10db/doboz 77-355-1/10CS
S004_K26X210C1747B CST Külső 26X2,1 (54-559) C1747 Jack Rabbit CST Comp barna oldalfal K26X210C1747B
S101_81862 Levenhuk Broadway 325E lornyon színházi látcső 81862
S006_US-180-102-02 Gázbowden gázkarral, merevszálú 110 cm utángyártott US-180-102-02
S052_YT-76042 YATO Multifunkciós szerszám (zsebkés), tok alumínium - YT-76042
S004_B26X220/250SVHD CST SuperLight belső gumi B26x220/250SVHD autó szelepes gumibelső