A Levenhuk Camo LC1500 lézeres távolságmérő helyhez kötött objektumokhoz és mozgó célpontokhoz is alkalmas mérőeszközként szolgál. A vízszintes és függőleges távolságokat (hossz és magasság), a vízszintes és függőleges szögeket, valamint a sebességet méri. Kompakt méretének és könnyű súlyának köszönhetően a praktikus távolságmérő jól használható túrákon, vadászaton, építkezéseken, sporteseményeken, valamint keresési és mentési műveletek során. Nem jelent súlyos terhet, még akkor sem, ha egész nap magával kell cipelnie. A távolságmérő maximális üzemi tartománya (hatótávolsága) 1500 méter. A váz álcázó terepmintával rendelkezik.
Két üzemmód áll rendelkezésre: az egyszeri mérés és a folyamatos pásztázás. Mozgó célpontok esetén kényelmesebb a pásztázó üzemmód használata. A zászlórúd rögzítése funkció a nehezen látható, talajon lévő célpontok lokalizálására szolgál: ilyenek a zászlók, vékony és magas támaszok, adótornyok stb. Lejtő esetén a szintkülönbség-kompenzálás is adott – a távolság kiszámítása a felületi dőlésszög figyelembevételével történik.
A távolságmérő 1. biztonsági osztályú lézerrel rendelkezik. A váz sérülésálló, tartós ABS műanyagból készült. A IP54 vázvédelem lehetővé teszi, hogy a készüléket rossz időjárási körülmények között használja, anélkül, hogy attól kelljen tartania, hogy az apró nedvességcseppek kárt tesznek a mechanikában vagy az optikában. A háromlábú állványra történő rögzítés lehetővé teszi, hogy a legstabilabb képet kapja, valamint növeli a mérések pontosságát. A távolságmérő egyetlen elemmel működik, amely csere nélkül akár 5000 mérést is lehetővé tesz.
Főbb jellemzők:
- Három paraméter mérése: távolság (hossz vagy magasság), szög (vízszintes vagy függőleges), sebesség
- Két üzemmód: egyszeri mérés, pásztázás (folyamatos mérés)
- További funkciók: zászlórúd rögzítése (a kisebb, egyedi célpontokig mért távolság meghatározása), szintkülönbség-kompenzálás (a távolság kiszámítása a felület lejtésének figyelembevételével)
- 1. biztonsági osztályú lézer, ABS műanyag váz IP54 védelemmel
- Háromlábú állványra rögzíthető a legstabilabb kép és a legpontosabb mérések érdekében
- Egyetlen elemmel működik, az elem cseréje nélkül akár 5000 mérés is lehetséges
- A váz terepmintája nem fedi fel a felhasználót a terepen
A készlet tartalma:
- Lézeres távolságmérő
- Tok
- Csuklópánt
- Karabiner
- Törlőkendő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555018805 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 13x11x7 cm |
| Szállítási súly | 0.345 kg |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 25 |
| Tartomány | 1000 m és afelett |
| Hiba | ±1 m |
| Nedvességállóság | yes |
| Mérési tartomány, m | 5 — 1500 |
| Szögmérési tartomány, ° | ±60 |
| Mértékegységek | méter/yard |
| Mérés pontossága | távolság: ±0,5%; szögek: ±1° |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 905 nm |
| Tápellátás | 1 db CR2 elem, 3 V, 900 mAh (nem része a csomagnak) |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP54, részlegesen porvédett és fröccsenésálló |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Kiegészítő | 1/4″-es szabványos menet, automatikus kikapcsolási funkció, pásztázási üzemmód, sebességszámítás |
| Használat | vadászat |
| Felhasználói szint | gyakorlott felhasználók, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_183VXLGD025 OREGON Láncvezető 325-1.6mm Stihl 74-szem 5-szegecses 183VXLGD025
S006_596523 Karburátor fúvóka Briggs 550 főfúvóka 596523
S006_614381 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Stihl MS200 164txlna074+80txl64+610725n utángyártott 614381
S004_B26X1752125SV48 CST SuperLight belső gumi B26x1752125SV48 autós szelepes gumibelső
S006_614380 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Stihl MS192 124txlna074+80txl051e+610725n utángyártott 614380
S006_RP7-515 Indító javítókészlet Aspera Synergy tipusok, Ohv tipusok, Vantage tipusok, utángyártott RP7-515
S006_595350-1 Tömítés készlet Briggs 450,500 590590, 592640 utángyártott 595350-1
S006_188VXLHZ095 OREGON Láncvezető 325-1.5mm Husqvarna 254 68 szem 188VXLHZ095
S052_GP0951 Láncfűrész vezető lemez GPSW12-50NR 3/8' 1,3 mm 44 szem - GP0951
S052_GP0302 Láncfűrész vezető lemez GPO16-50NR 3/8' 1,3 mm 56 szem - GP0302
S006_561660 OREGON Láncvezető Combo 3/8p-1.3mm 56-szemes 2db 91VXL lánccal Husqvarna 561660