A Levenhuk Camo LC900 olyan – egyetlen hagyományos elemmel működő – lézeres távolságmérő, melynek mérési tartománya 900 méterig terjed. Kifejezetten alkalmas vadászathoz, de biztonsági, sport- és keresési tevékenységekhez, valamint minden más olyan feladathoz is használható, amely nyílt térben történő méréseket igényel. Terepmintájának köszönhetően a távolságmérő nem fedi fel a megfigyelőt. Az IP54 védettség lehetővé teszi, hogy a készüléket víz közelében és enyhén rossz időjárási körülmények között használja – a ráfröccsenő víz nem károsítja a mechanikát és az optikát.
A távolságmérő három paramétert mér: távolságot, szöget és sebességet. Használhatja egyszeri mérés üzemmódban, vagy akár a mérések folyamatos végrehajtása (például mozgó objektum) esetén pásztázó üzemmódban is. Egy másik hasznos funkció a zászlórúd rögzítése. Ebben az üzemmódban könnyedén rögzítheti a távolságmérővel a kis és nehezen lokalizálható célpontokhoz vezető távolságot: az eszköz támogatja az elektromos vezetékeket, a terepen leszúrt zászlókat és az adótornyokat. Egy másik funkcióval a távolság kiszámítása mellett a készülék figyelembe veszi a felület meredekségét is (szintkülönbség-kompenzálás).
A megbízható és tartós kialakítású távolságmérő 1. biztonsági osztályú lézerrel rendelkezik. A váz nagy szilárdságú ABS műanyagból készült, és 1/4 hüvelykes menetével háromlábú állványra rögzíthető. A háromlábú állványra szerelt távolságmérő biztosítja a legstabilabb képet és minimalizálja a mérési hibákat. Az elemes üzemeltetés leegyszerűsíti a terepen való használatot, hiszen nincs szükség arra, hogy csatlakozóaljzatot keressen az újratöltéshez – elég, ha csak kicseréli egy új, tartalék elemre. Egy elem 5000 mérésre elegendő energiát biztosít.
Főbb jellemzők:
- Távolság és szög mérése két pont között függőlegesen és vízszintesen
- Mozgó objektumok sebességének mérése
- Két üzemmód: egyszeri mérés és pásztázó üzemmód
- Zászlórúd rögzítése funkció – olyan kis, egyedi célpontokhoz vezető távolság gyors és kényelmes kiszámítása, amelyeket nehéz a földön lokalizálni
- Szintkülönbség-kompenzálás – a célpont megfelelő távolságának kiszámítása a felület lejtésének figyelembevételével
- A nagy szilárdságú műanyagból készült váz IP54 védelemmel rendelkezik a fröccsenő víz és a porszemcsék ellen
- Szabványos háromlábú állványhoz való foglalat a kényelmes, hosszú távú, álló megfigyelésekhez
- Egyetlen hagyományos elemmel működik – nem kell folyton újratölteni a készüléket
- A terepminta a legjobb választás a terepen zajó tevékenységekhez
A készlet tartalma:
- Lézeres távolságmérő
- Tok
- Csuklópánt
- Karabiner
- Törlőkendő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555018812 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 14x11x7 cm |
| Szállítási súly | 0.355 kg |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 25 |
| Tartomány | 500 m-től 1000 m-ig |
| Hiba | ±1 m |
| Nedvességállóság | yes |
| Mérési tartomány, m | 5 — 900 |
| Szögmérési tartomány, ° | ±60 |
| Mértékegységek | méter/yard |
| Mérés pontossága | távolság: ±0,5%; szögek: ±1° |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 905 nm |
| Tápellátás | 1 db CR2 elem, 3 V, 900 mAh (nem része a csomagnak) |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IP54, részlegesen porvédett és fröccsenésálló |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Kiegészítő | 1/4″-es szabványos menet, automatikus kikapcsolási funkció, pásztázási üzemmód, sebességszámítás |
| Használat | vadászat |
| Felhasználói szint | gyakorlott felhasználók, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_11301411704-1 Levegőszűrő betét Stihl MS170 új típus dupla utángyártott 11301411704-1
S100_63900494 Tüzifa tároló G21 WOH 181-242x75 cm szürke 63900494
S003_103774 EDS UARR Kiegészítő távirányító vevő EDS RK4 adóhoz ugrókódos
S034_2650-20 GARDENA 2650-20 Fali tömlőtartó 60m 1/2" tömlőhöz
S130_HM-PRO Holter Viatom Pro Holter 24-órás EKG Öndiagnosztikai készülék HM-PRO Holter
S032_8960516 JKH Hálózati elosztó 6-os kapcsolóval 1,5 m fehér 8960516
S006_168F.6-1 Gyújtótekercs Kasei QGZ50-15-20 +lendkerék 168F.6-1
S032_8911390 JKH Rovarháló üvegszálas 1,2 x 30 m szürke 8911390
S004_30355427123 RITCHEY Kormány RI Road WCS Streem 40 cm Blatte fekete 30355427123
S003_101840 GOLMAR 1000/AL STADIO* Nyomógomb nélküli videos kültériegység modul