| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555005423 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 61x34x25 cm |
| Szállítási súly | 4.99 kg |
| Típus | biológiai, digitális, fény/optikai |
| Mikroszkóp fejrész típusa | digitális képernyő / PC monitor |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Fejrész | 7'-es, forgatható, színes LCD-képernyő |
| Nagyítás foka, x | 40 — 2000 |
| Nagyítási tartomány | 1280x és nagyobb |
| Objektívek | akromatikus: 4x, 10x, 40xs, 100xs (immerziós olaj) |
| Forgó tárgylencsefoglalat | 4 objektív számára |
| Tárgyasztal, mm | 110x126 |
| Tárgyasztal mozgatási tartomány, fókuszálási szerkezettel, mm | 70/30 |
| Tárgyasztal | mechanikus kétrétegű |
| Kondenzor | Abbe N.A. 1,25 íriszfényrekesszel és szűrőtartóval |
| Diafragma | írisz |
| Fókusz | koaxiális, durva (15 mm) és finom (0,002 mm) |
| Váz | fém |
| Megvilágítás | LED |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | 100—240 V |
| Fényforrás típusa | fénygyűjtővel, 1 W LED |
| Fényszűrők | kék, zöld, sárga |
| További berendezés csatlakoztatható | nem támogatja a külső képernyőhöz vagy számítógéphez történő csatlakoztatást |
| Felhasználói szint | gyakorlott felhasználók, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Használat | iskola/oktatás, laboratóriumi/orvosi |
| Fényforrás elhelyezkedése | alsó |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Tok/doboz/táska a készletben | porvédő |
| Maximális felbontás | 1920x1080 |
| Megapixel | 2 |
| Érzékelő elem | 1/2,8' |
| Képpont méret, μm | 2.9x2.9 |
| Videófelvétel | igen |
| Képformátum | *.jpg |
| Videóformátum | *.mp4 |
| Színképtartomány, nm | 380—700 |
| Fehéregyensúly | automata, kézi |
| Expozíció-szabályozás | automata, kézi |
| Érzékenység, v / lux.sec @ 550 nm | 2 |
| Képkockasebesség | 30 képkocka másodpercenként |
| Felhasználás helye | mikroszkópállvány |
| Szoftver, illesztőprogramok | A készlet tartalmazza |
| Kimenet | SD-kártyahely, tápkábel csatlakozó |
| Kamera tápellátása | 5 V, 1 A váltakozóáramú adapteren keresztül (a készlet része) |