A Levenhuk ED-2x Barlow-lencse egy optikai kiegészítő, ami megduplázza a teleszkóp fókusztávolságát és nagyítását. A többelemes optikai kialakításnak, valamint az akromatikus, teljesen és többrétegben bevonatolt, extraalacsony szórású üvegből készült lencséknek köszönhetően ez a kiegészítő tiszta és éles képet ad a teljes látómezőben, és nem torzítja el a képet. A Barlow-lencse többféle szemlencsével is kompatibilis, így kibővíti a teleszkóp képességeinek a körét. Szűrőmenettel is rendelkezik.
Ezt a Barlow-lencsét 2"-os fókuszállítókhoz tervezték, de egy 1,25"-ról 2"-ra alakító adapterrel (nem része a csomagnak, külön lehet megvásárolni) a gyakoribbnak számító 1,25"-os fókuszállítókkal is használható.
Jellemzők:
- Akromatikus Barlow-lencse 2x nagyítással
- Extraalacsony szórású üvegből készült optikai elemek
- Többrétegű bevonat
- Szűrő- és nyomógyűrűmenettel rendelkezik.
- 2"-os tubusátmérő
A készlet tartalma:
- Barlow-lencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003672 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 14x8x8 cm |
| Szállítási súly | 0.46 kg |
| Optikai rendszer | 2 alkotóelem, akromatikus |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 2 |
| Optikai elemek anyaga | ED (extra-alacsony szórású üveg) |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Nagyítás foka, x | 2 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M48 x 0,75 mm |
| Nyomógyűrű | 1,25"/2" |
| Védősapkák a készletben | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_606077 Fűnyíró kerék Fullas DM50PL-D150 hátsó 606077
S006_13252 OREGON Reszelősablon 5.5mm 7/32" 13252