A Levenhuk ED-3x Barlow-lencse egy optikai kiegészítő, ami háromszorosára növeli a teleszkóp nagyítását. A szemlencse sztenderd 1,25"-os tubusátmérővel rendelkezik, így a legtöbb modern teleszkóppal kompatibilis. Extraalacsony szórású optikai elemeinek, valamint a teljes és többrétegű bevonatolásának köszönhetően a Barlow-lencse torzítás nélküli, magas minőségű képeket állít elő, és lehetővé teszi, hogy kromatikus aberráció nélkül fedezze fel az éjjeli égboltot.
A lencsén található egy szűrőmenet, amely kibővíti a lencse felhasználási körét. A bolygók, a Hold és a mélyégobjektumok megfigyelésére szolgáló színszűrőkkel még izgalmasabb a világűr felfedezése.
Jellemzők:
- Akromatikus optikai kialakítás; extraalacsony szórású optikai elemek
- Teljes és többrétegű bevonat; 3x nagyítás
- Megfelelő a(z) 1,25"-os fókuszállítóval rendelkező teleszkópokhoz
- Fényszűrőmenet
- Minden márkájú teleszkóppal kompatibilis
A készlet tartalma:
- Barlow-lencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003696 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 14x5x4 cm |
| Szállítási súly | 0.18 kg |
| Optikai rendszer | 2 alkotóelem, akromatikus |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Optikai elemek anyaga | ED (extra-alacsony szórású üveg) |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Nagyítás foka, x | 3 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M28,5 x 0,6 mm |
| Védősapkák a készletben | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.