A Levenhuk ERGO 30 egy számítógépes egérre hasonlító, ergonomikus kialakítású asztali digitális nagyító. A készülék hosszú időn keresztüli, kényelmes használatra van tervezve, és lehetőséget biztosít a részletes képelemzésre, képek és videók rögzítésére, valamint a képek nagy méretű képernyőn való megjelenítésére.
2,8"-os színes kijelző, fejlett megvilágítás, kép- és videórögzítés
A nagyító egyesíti az optikai és digitális zoom funkciókat, és négyféle rögzített nagyítási beállítást kínál: egy optikai (5x), valamint három digitális (6x, 8x és 10x) nagyítást. A 2,8"-os, nagy méretű színes kijelző nagy fényerejű, éles képet biztosít, kiváló színvisszaadás mellett.
A fejlett megvilágítási rendszer 3 db fehér és 4 db UV LED segítségével biztosít felső megvilágítást a megfigyelt tárgy számára, emellett 3 db oldalsó LED gondoskodik a tökéletes kontrasztról. Az összes LED fényereje 20% és 100% között állítható.
A nagyító lehetővé teszi fényképek készítését és videók rögzítését, így ideális eszköz a dinamikus műveletek rögzítéséhez vagy útmutatók készítéséhez. A készülék microSD-kártyára menti az adatokat (külön vásárolható meg), és az adatok egy kártyaolvasó (nem tartozék) segítségével könnyedén áttölthetők egy számítógépre.
Külső monitor csatlakoztatási lehetősége, hosszú működési idő
Az ERGO 30 nagyítóval a képeket egy számítógépmonitoron is megjelenítheti: a készüléket egy USB-kábelen keresztül egy számítógéphez csatlakoztathatja, így fix rendszert alakíthat ki a csapatmunkához. A készülék beépített lítiumion-akkumulátorral működik, amely 2,5 óra működést biztosít. A készülék 10 percen túli tétlensége esetén működésbe lép az automatikus kikapcsolási funkció. A nagy szilárdságú műanyag burkolat ellenáll a leesésnek és az egyéb mechanikai behatásnak.
Főbb jellemzők:
- Fix fókuszú asztali digitális nagyító
- Négyféle rögzített nagyítás: 5x, 6x, 8x és 10x
- 2,8"-os nagy méretű színes kijelző az éles, tiszta kép érdekében
- Kétféle üzemmódú LED-es felső megvilágítás: fehér és UV-fény
- Kiegészítő oldalsó megvilágítás az optimális fényviszonyok és kontraszt érdekében
- Kép- és videórögzítés, az adatok memóriakártyára mentése, képek megjelenítése külső képernyőn
- A beépített akkumulátor akár 2,5 órányi működést biztosít
- Az automatikus kikapcsolás energiamegtakarítást tesz lehetővé tétlen állapotban
A készlet tartalma:
- Digitális nagyító
- C-típusú USB kábel
- Tisztítókendő
- Tok
- Alaphelyzetbe állító tüske
- Használati útmutató és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555028118 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 20x11x7 cm |
| Szállítási súly | 0.42 kg |
| Digitális | yes |
| Nagyítás foka, x | 5 — 10 |
| Nagyítás foka, x | 5/6/8/10 |
| Képernyő | LED, színes |
| Kijelző átmérője, hüvelyk | 2.8 |
| Kijelző felbontása, px | 480x480 |
| Fókusztávolság, mm | 28 |
| Látómező, ° | 45 |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | LED, UV |
| LED-ek száma | 7 db fehér LED, 4 db UV LED |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| yes | |
| Képformátum | *.jpg |
| Videófelvétel | yes |
| Videóformátum | *.avi |
| Memória | micro-SD-kártya, max. 64 GB méret (a készlet nem tartalmazza) |
| További berendezés csatlakoztatható | egy számítógépre USB-kábelen keresztül (a fájlok átviteléhez és a képek monitoron történő megjelenítéséhez) |
| Tápellátás | beépített 3,7 V/1100 mA h-s lítiumion-akkumulátor, charging via a 5V 1A AC adapter (not included) and a USB Type-C cable (included) |
| Automatikus kikapcsolás | 10 perc |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 2.5 |
| Töltési idő | 1,5 óra |
| Töltésjelző | yes |
| Használat | olvasás/megtekintés, órajavítás/ékszerész |
| Kialakítás | asztalra/háromlábú állványra helyezhető |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Kiegészítő | 20% és 100% közötti fényerő-beállítás, 3 megvilágítási mód, dátumbeállítás, fénykép- és videórögzítés |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | 0...+40 |
| Tárolási hőmérséklet,°C | -20 — 40 |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_596206 Üzemanyagtank sapka Briggs menetes 596206
S052_7901200714 Scheppach szett 2 fűrészlap 254 mm - 7901200714
S101_86336 Ermenrich BBQ GT20 húshőmérő 86336
S006_13010-Z910111-00A0 Hajtókar RATO RV550 13010-Z910111-00A0
S006_694000 Kartergázcső Briggs 405577 egyenes 1,6" 694000
S006_US-440-425 Gyújtótekercs Briggs Quantum utángyártott US-440-425
S006_941245-1 Kultivátor KF-04 utángyártott 941245-1
S006_13010-Z0N0110-00A0 Hajtókar RATO RV450 13010-Z0N0110-00A0
S006_KE80033BA Gyújtáskapcsoló Mitsubishi Brillant GT1300 KE80033BA
S101_82997 Ermenrich Reel KD30 mérőszalag 82997
S006_M20129 Ékszíj MAMMUT 754-0629 típusú utángyártott M20129
S101_82999 Ermenrich Reel KD80 mérőszalag 82999