| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555001883 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 30x17x17 cm |
| Szállítási súly | 1.25 kg |
| Hőérzékelő készülék típusa | egyszemes |
| Érzékelési tartomány, m | 1000 (jármű, 2,3 x 2,3 m), 250 (vaddisznó, 0,9 x 0,7 m), 330 (szarvas, 1,5 x 0,5 m), 400 (emberalak, 1,8 x 0,5 m) |
| Érzékelési tartomány, m | 250 — 1000 |
| Felismerési tartomány, m | 130 (vaddisznó, 0,9 x 0,7m), 170 (szarvas, 1,5 x 0,5 m), 200 (emberalak, 1,8 x 0,5 m), 400 (jármű, 2,3 x 2,3 m) |
| A mikrobolométer mátrix felbontása, px | 256х192 |
| Képpont méret, μm | 12 |
| Színképtartomány, μm | 8–14 |
| Képkockasebesség | 50 Hz |
| Hőmérsékletérzékenység (NETD), mK | ≤50 |
| Kalibrálás | automata, lövési (vadász), manuális |
| Színpaletták | hot blue, hot iron, hot red, meleg fehér, meleg fekete |
| Lézeres jelölő | +, hatótávolság – legfeljebb 200 m |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 10 |
| Rekesznyílás | f/1 |
| Optikai nagyítás | 1,5x |
| Digitális nagyítás | 1x/2x |
| Látómező (vízszintes)x(függőleges), ° | 17,1х13 |
| Fókusz | automata |
| Közelfókusz, m | 0.5 |
| Szemtávolság, mm | ≥12 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | -4/+2 |
| Képernyő | FLOS, fényereje állítható (5 szint) |
| Kijelző felbontása, px | 1280x960 |
| Tápellátás | kivehető akkumulátor 18650, 3350 mAh (a készlet tartalmazza) |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 8 |
| Váz | műanyag |
| Nedvességállóság | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 50 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 10 — 95 |
| Bluetooth | yes |
| Wi-Fi | yes |
| WIFI beállítások | 2,4 Hz, tartomány – 15 m (közvetlen látótérben) |
| Interfész csatlakozások | C-típusú csatlakozó (USB 2.0) a videóbemenethez (analóg mód) és töltéshez |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4'-es menet |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Kiegészítő | automatikus alvó mód, automatikus kikapcsolási funkció, energiatakarékos mód, hőfoltészlelő funkció, képjavító funkció |