| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555001890 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x35x20 cm |
| Szállítási súly | 1.88 kg |
| Hőérzékelő készülék típusa | egyszemes |
| Érzékelési tartomány, m | 1150 (őz, 1,5x0,5 m), 1400 (ember, 1,8x0,5 m), 2800 (autó, 2,3x2,3 m), 880 (vaddisznó, 0,9x0,7 m) |
| Érzékelési tartomány, m | 880 — 2800 |
| Felismerési tartomány, m | 1400 (jármű, 2,3x2,3 m), 450 (vaddisznó, 0,9x0,7 m), 580 (őz, 1,5x0,5 m), 700 (ember, 1,8x0,5 m) |
| Mikrobolométer mátrix | hűtetlen, vanádium-oxid |
| A mikrobolométer mátrix felbontása, px | 640x480 |
| Képpont méret, μm | 12 |
| Színképtartomány, μm | 8–14 |
| Képkockasebesség | 50 Hz |
| Hőmérsékletérzékenység (NETD), mK | ≤30 |
| Kalibrálás | automata, lövési (vadász), manuális |
| Állítható paraméterek | fényerősség (tíz szint), kontraszt (tíz szint) |
| Színpaletták | customizable hot red, hot blue, hot green, hot red, meleg fehér, meleg fekete, vörös vas |
| Lézeres jelölő | + |
| Objektív | germánium |
| Fókusztávolság, mm | 35 |
| Fókusztávolság, mm | 0 és 10 között |
| Rekesznyílás | f/1 |
| Optikai nagyítás | 2 |
| Digitális nagyítás | 1–8x |
| Látómező (vízszintes)x(függőleges), ° | 12,5х9,4 |
| Fókusz | kézi |
| Szemtávolság, mm | 10 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | -4/+2 |
| Képernyő | 0,4', FLCOS, fényereje állítható (10 szint) |
| Kijelző felbontása, px | 1280x960 |
| Tápellátás | 18650-Es típusú, nem kivehető akkumulátor, 3000 mAh – 2 darab. |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 4.5 |
| Nedvességállóság | yes |
| Kezdési idő, mp | 2 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 50 |
| Üzemi páratartalom-tartomány, % | 10 — 95 |
| Beépített távolságmérő | yes |
| Bluetooth | yes |
| Wi-Fi | yes |
| WIFI beállítások | 2,4 Hz, tartomány – 15 m (közvetlen látótérben) |
| Beépített felvevőegység | yes |
| Memória | 16 GB |
| Interfész csatlakozások | C-típusú (USB 2.0) az adatátvitelhez és töltéshez HDMI a videókimenethez |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4'-es menet |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Kiegészítő | automatikus alvó mód, automatikus kikapcsolási funkció, hőfoltészlelő funkció, kép a képben mód, képjavító funkció, ütés- rezgés és esésállóság (1 méteren belül) |