| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555017235 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x13x6 cm |
| Szállítási súly | 0.4 kg |
| Kamerák száma | 1, nappali/éjszakai |
| Kép | színes (nappali), fekete-fehér (éjszakai) |
| Megapixel | 1 |
| Képfelbontás, px | 12 MP (4608x2592), 8 MP (3840x2160), 5 MP (3072x1728), 3 MP (2304x1296), 2 MP (1920x1080), 1 MP (1280x720) |
| Képformátum | *.jpg |
| Videofájl felbontása, pixel a képkockasebességnél, fps | 1920x1080/25, 1280x720/30, 720x480/30, 640x480/30, 320x240/30 |
| Fájlformátum (videó) | *.avi |
| Fókusztávolság, mm | 3.62 |
| Rekesznyílás | f/1.8 |
| Automata infravörös szűrő | yes |
| LED-égők száma az infravörös megvilágításban | 2 |
| Látómező, ° | 60 |
| Képernyő | TFT |
| Kijelző átmérője, hüvelyk | 2 |
| Memóriakártya | 6. osztályú, max. 32 GB-os micro-SD |
| Hullámhossz, nm | 850 |
| IR világítási tartomány, m | 18 |
| Üzemi tartomány, m | <18 (normál érzékenységi módban, +25 °C-on) |
| Észlelési szög, ° | 40 |
| Aktiválási idő, mp | 0.4 — 0.5 |
| Aktiválási intervallum | 5 másodperc – 60 perc (állítható) |
| Sorozatfelvétel | 1/2/3 fénykép |
| A videofelvétel időtartama | 3 másodperc – 10 perc (állítható) |
| Időbélyegző | yes |
| Time lapse (időkihagyásos felvétel) | yes |
| Folyamatos felvétel | igen |
| Mikrofon/hangszóró | igen |
| Interfész csatlakozások | USB 2.0 |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Állvány | 1/4 |
| Tápellátás | 4 db AA elem (a készlet nem tartalmazza), külső tápellátás, 6 V, legalább 1,5 A |
| Vízálló | IP66 teljes porvédelem erős vízsugár elleni védelem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -20 — 50 |