A Levenhuk Halo 13X digitális éjjellátó egyszemes távcső beépített felvevőegységgel rendelkezik, így egyaránt használható vizuális megfigyelésekhez, valamint kép- és videofelvételek készítéséhez. Az eszköz teljes sötétségben is hatékonyan működik. Nappal, szokásos egyszemes távcsőként használható. A Levenhuk Halo 13X kiváló választás éjszakai vadászathoz, tájfutáshoz, harcjátékokhoz és őrjáratokhoz.
Érzékelési tartomány teljes sötétségben: akár 300 méter
Az optikai elemek szilícium-dioxid, tükröződésmentes bevonattal ellátott üvegből készültek. Ennek köszönhetően az egyszemes távcső a sötétben tiszta és kontrasztos képet, nappal pedig részletgazdag, fényes képet biztosít. Nappal bármilyen objektum megvizsgálható, bármilyen távolságra legyen is. Éjszaka a látótartomány 300 méterre korlátozódik. Teljes sötétségben a jobb láthatóság érdekében érdemes infravörös világítást használni. Összesen 7 fényerő-szint érhető el, így a világítás az adott fényviszonyok szerint szabályozható. A jobb akkumulátor-üzemidő érdekében a fényerőt érdemes minimum szinten tartani, ha pedig a képet a lehető legrészletesebben szeretné látni, használja a maximum fényerő-szintet. Kérjük, vegye figyelembe, hogy az eszköz színes, fekete-fehér, fényes zöld képeket és színes film-effektusos képeket tud készíteni. Ennek ellenére a színes képek az éjszakai módban nem elérhetők.
Minőségi fénykép- és videofelvétel
A beépített felvevőegységnek köszönhetően az eszköz videók és fényképek készítésére is alkalmas. Az adatokat a rendszer egy memóriakártyára (tartozék) menti, ahonnan USB-kábelen keresztül minden átmásolható egy számítógépre. A maximális fényképfelbontás: 2048x1536, videofelbontás 1920x1080 pixel. Azonban ha szükséges, ez 640x480 pixelre csökkenthető. A videók – függetlenül a képfelbontástól – 30 képkocka/mp minőségben készülnek, így ezek mindig egyenletes és rendkívül élvezhető minőségben nézhetők vissza.
Akár 10 óra folyamatos használat az elemek kicserélése nélkül
Az egyszemes távcső cseppálló, 1/4" menetes vázzal rendelkezik. Az egyszemes távcső ergonomikusan felépített és kényelmesen kézbe vehető. Az eszköz rendkívül felhasználóbarát módon kezelhető. Az éjjellátó egyszemes távcső AA elemekkel (külön megvásárolhatók) működik, mivel terepi körülmények között ez a legkézenfekvőbb megoldás. A lemerült elemek gyorsan kicserélhetők újakra, míg az akkumulátor töltése terepen igencsak nehézkes. Az eszköz a háttérvilágítás intenzitásától függően egyetlen töltéssel 4—10 órán át működik.
Kérjük, vegye figyelembe: Az infravörös megvilágítást (infravörös sugárzást) a fénykép- és videokamerák, valamint a hasonló elektronikus eszközök működés közben érzékelik.
Jellemzők:
- Éjjellátó készülék digitalizálóval
- Érzékelési tartomány teljes sötétségben: 300 m
- Nagyítás: 1 – 4x digitális
- Beépített infravörös világítórendszer 7 különböző fényerő-szinttel
- Fénykép- (2048x1536 pixel) és videofelvétel (1920x1080 pixel, 30 képkocka/mp)
- Akkumulátor-működés: AA elemek; akár 10 óra folyamatos használat
- Cseppálló váz; háromlábú állványra szerelhető
A készlet tartalma:
- Éjjellátó készülék
- mini USB 2.0 töltőkábel
- 32 GB-os MicroSD
- Kártyaolvasó
- Hordpánt
- Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555001951 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x13x7 cm |
| Szállítási súly | 0.34 kg |
| Éjjellátó | yes |
| Éjjellátó készülék típusa | egyszemes |
| Nagyítás foka, x | 1 — 4 |
| Nagyítás foka, x | 1—4x digitális |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 20 |
| Rekesznyílás | f/1.2 |
| Látómező, ° | 10 |
| Közelfókusz, m | 3 |
| Érzékelési tartomány, m | 250—300 (teljes sötétségben); 3 métertől végtelenségig (szürkületkor és nappal) |
| Képerősítő | digitális |
| CCD, CCIR mátrix | CMOS színes |
| Kijelző felbontása, px | 720х240 |
| Képernyő | 1,5" |
| Beépített felvevőegység | yes |
| Videóformátum | *.avi, 1080 P (1920 x 1080 pix 30 képkocka/mp-nél), 960P (1280x960 pix 30 képkocka/mp esetén), VGA (640x480 pix 30 képkocka/mp esetén) |
| Kép | *.jpeg, 3 MP (2048x1536 képpont), 2 MP (1600x1200 képpont), 1 MP (1280x960 képpont), VGA (640x480) |
| Memória | 10. osztályú, max. 32 GB-os microSD |
| Infravörös világítórendszer | yes |
| Hullámhossz, nm | 850 |
| Tápellátás | 5 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Fényforrás üzemideje (egy elemkészlettel), óra | 4 — 10 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Váz | műanyag |
| Biztonsági üveg (IEC 60529) | IP54 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -20 — 60 |
| Kiegészítő | 1/4"-es háromlábú állványhoz használható foglalat, automatikus kikapcsolási funkció, szilícium-dioxiddal teljesen bevonatolt lencse tükröződésmentes bevonattal, állítható világítás-fényerő |
| Szoftver nyelve | Angol, Francia, Holland, Japán, Koreai, Kínai, Német, Olasz, Orosz, Portugál, Spanyol |
| Nagyítással | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_150MLBK041 OREGON Láncvezető 325-1.3mm Husqvarna 64 szem 4 szegecses 150MLBK041
S006_614381 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Stihl MS200 164txlna074+80txl64+610725n utángyártott 614381
S004_B26X1752125SV48 CST SuperLight belső gumi B26x1752125SV48 autós szelepes gumibelső
S006_614380 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Stihl MS192 124txlna074+80txl051e+610725n utángyártott 614380
S006_RP7-515 Indító javítókészlet Aspera Synergy tipusok, Ohv tipusok, Vantage tipusok, utángyártott RP7-515
S006_595350-1 Tömítés készlet Briggs 450,500 590590, 592640 utángyártott 595350-1
S006_188VXLHZ095 OREGON Láncvezető 325-1.5mm Husqvarna 254 68 szem 188VXLHZ095
S052_GP0951 Láncfűrész vezető lemez GPSW12-50NR 3/8' 1,3 mm 44 szem - GP0951
S052_GP0302 Láncfűrész vezető lemez GPO16-50NR 3/8' 1,3 mm 56 szem - GP0302
S006_561660 OREGON Láncvezető Combo 3/8p-1.3mm 56-szemes 2db 91VXL lánccal Husqvarna 561660
S006_120SDEA095 OREGON Láncvezető 3/8p-1.3mm Husqvarna 45 szem 1 szegecses 120SDEA095
S006_160MLBK041 OREGON Láncvezető 325-1.3mm Husqvarna 66 szem 4 szegecses 160MLBK041