Ismerje meg a Levenhuk Halo 13X Helmet digitális éjjellátó kétszemes távcsövet, amely egy többfunkciós fejre szerelhető távcső. Ideális választás a külvilág felfedezésére és a kempinghelyek biztosítására, vadászatra és taktikai játékokhoz, valamint területőrzéshez is. A modell legfőbb előnye, hogy fejre szerelhető. A közelfókusz mindössze 1 méter, így akár még a közeli objektumokat is láthatja teljes sötétségben.
Nagy teljesítmény a nap bármely szakában
A Levenhuk Halo 13X Helmet napközben egy normál kétszemes távcsőként működik, színes képet állít elő. Sötétben, felkapcsolt infravörös világítás esetén fekete-fehér, világoszöld vagy színesfilm-hatású képet ad. Az optikai elemek szilícium-dioxiddal teljesen bevonatolt üvegből készülnek, amely bevonat éjszaka javítja a kép tisztaságát és kontrasztját. Teljes sötétségben 300–350 méter, szürkületkor és napközben végtelen az észlelési távolság. Az infravörös világítás fényereje akár 7 szinten állítható. A digitális zoom 1–8-szoros között állítható.
Fényképek és videók készítése és lejátszása
A kétszemes távcsövet nem csak megfigyelésre használhatja, hanem fénykép vagy videó formájában meg is örökítheti, amit éppen lát. A lejátszási opciónak köszönhetően kényelmes, 4:3 képarányban azonnal megtekintheti a felvételt egy kijelzőn. A kamera nagy felbontású képeket és videókat készít: fényképek esetén 4032x2268 képpont, videó esetén – 30 képkocka/mp sebesség mellett – 2048x1152 képpont. A videófelvétel sima, akadásmentes és részletgazdag. A felvételeket a (mellékelt) 32 GB-os memóriakártya tárolja. Kényelmes, hogy nem csak kézben fogva, hanem fejre szerelve vagy – az 1/4"-es menetet használva – háromlábú állványra szerelve is készíthet képeket a kétszemes távcsővel.
Hosszú élettartam, tartósság
A Levenhuk Halo 13X Helmet kétszemes távcső másik előnye a masszív, cseppálló váz, amely a tervezésénél fogva széles hőmérséklet-tartományban használható. Az eszköz lítium akkumulátorral működik, és egy töltéssel 3,5–8 óra folyamatos üzemidőt biztosít. Minél ritkábban kapcsolja be az infravörös világítást, annál tovább fogja bírni az eszköz. Az automatikus kikapcsolás funkció (szükség esetén 1, 3, 5 vagy 10 percre állítható be) segít takarékoskodni az energiával. A vezérlőgombok ergonomikusan vannak elrendezve, így a felhasználó könnyen és gyorsan elérheti az összes funkciót.
Megjegyzés: Az infravörös megvilágítást (infravörös sugárzást) a fénykép- és videokamerák, valamint a hasonló elektronikus eszközök működés közben érzékelik.
Főbb jellemzők:
- 1–8-szoros között állítható nagyítás, teljesen bevonatolt optikai elemek
- Nagy érzékenységű színes CMOS-érzékelő, állítható infravörös világítás
- Éjjel 300–350 méterig, napközben végtelen távolságig végezhet megfigyeléseket
- Fényképek és videók készítése és lejátszása, adattárolás
- Akár 8 óra üzemidő egyetlen töltéssel, automatikus kikapcsolás
- Fejre vagy háromlábú állványra is felszerelhető
A készlet tartalma:
- Éjjellátó kétszemes távcső
- USB-kábel
- 32 GB-os micro-SD
- Kártyaolvasó
- Pánt
- Tok
- Háromlábú állványhoz rögzítőelem
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016726 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 24x17x9 cm |
| Szállítási súly | 0.99 kg |
| Éjjellátó | yes |
| Éjjellátó készülék típusa | kétszemes termékek |
| Nagyítás foka, x | 1 — 8 |
| Nagyítás foka, x | 1–8 (digitális) |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 20 |
| Rekesznyílás | f/1 |
| Látómező, ° | 8 |
| Közelfókusz, m | 1 |
| Érzékelési tartomány, m | 300–350 (teljes sötétségben), 1 métertől végtelenségig (szürkületkor és nappal) |
| Képerősítő | digitális |
| CCD, CCIR mátrix | CMOS színes |
| Kijelző felbontása, px | 640x480 |
| Képernyő | 2,7" |
| Beépített felvevőegység | yes |
| Videóformátum | *.avi |
| Videó felbontása, px | 1080 P (1920 x 1080 pix 30 képkocka/mp-nél), 4K (2048x1152 pix 30 képkocka/mp-nél), 960P (1280x960 képpont 30 képkocka/mp sebességgel), ENV (640x360 pix 30 képkocka/mp-nél), VGA (640x480) |
| Képformátum | *.jpg |
| Képfelbontás, MP | 12 MP (4000x3000) interpoláció, 8 MP (3264x2488) interpoláció, 5 MP (2592x1944) interpoláció, 3 MP (2048x1536) interpoláció, 2 MP (1600x1200) interpoláció, 1,3 MP (1280x960), VGA (640x480), 36 MP (4032x2268) interpoláció, ENV (640x360) |
| Memória | max. 32 GB-os microSD |
| Infravörös világítórendszer | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| Hullámhossz, nm | 850 |
| Tápellátás | 3000 mAh-s lítium akkumulátor, 3,7 V (beépített) |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 3.5 — 8 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Váz | műanyag |
| Biztonsági üveg (IEC 60529) | IP54 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -20 — 50 |
| Kiegészítő | 1/4"-es háromlábú állványhoz használható foglalat, automatikus kikapcsolási funkció, szilícium-dioxiddal teljesen bevont üveg, állítható világítás-fényerő |
| Nagyítással | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_158PXLBK095 OREGON Láncvezető 325-1.5mm Husqvarna 64 szem 4 szegecses 158PXLBK095
S004_K26X190C1446 CST C1446 Traveller City Classic hajtogatható külső gumiabroncs K26X190C1446
S006_581621 OREGON Láncvezető Combo Husqvarna oregon 325-1.3mm 56-szemes 2db 95txl lánccal 581621
S006_03-15260 Indító javítókészlet Honda GXV-160 fém utángyártott 03-15260
S006_30-462533M Gázbowden AL-KO FRS4125, BC4125, BC4125II, BC4535, BC4535II hosszú utángyártott 30-462533M
S006_US-150-011-1 Indító komplett Aspera Centura tipusok, Ohv tipusok, BV tipusok, Vantage tipusok, BH tipusok utángyá utángyártott US-150
S101_79671 Levenhuk LabZZ WTT10 narancssárga walkie-talkie és kétszemes távcső készlet 79671
S006_614393 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Husqvarna T540XP II 144txlna095+80txl059e+610728n utángyártott 614393