A Levenhuk Halo 13X PLUS digitális éjjellátó egyszemes távcső egy nappali-éjszakai megfigyelőeszköz. Nappal és éjszaka egyaránt kiváló minőségű, éles képeket biztosít, amelyek digitális zoom (1–8x) segítségével nagyíthatóak. Az optikai elemek sok fényt gyűjtenek össze, ami nappal javítja a színes kép élességét és telítettségét. Tökéletes választás vadászathoz, megfigyeléshez, utazáshoz és tájékozódáshoz.
Fókuszálás karnyújtásnyira
A Levenhuk Halo 13X PLUS lehetővé teszi, hogy nappal bármilyen távolságból, éjszaka pedig akár 250 m-ről is megfigyeléseket végezzen. Számos előnye közül az egyik a rövidebb közelfókusz-távolság. Akár 0,5 m távolságban elhelyezkedő tárgyra is fókuszálhat. Kimondottan praktikus, ha éjszaka vezetés közben ellenőrizni kell a térképet vagy egyéb közeli objektumokat. A készülék infravörös világítása 7 fényerősségi szinttel rendelkezik, így bármilyen fényviszony esetén kényelmes megfigyelési élményt biztosít. Az optikai elemek szilícium-dioxiddal teljesen bevont üvegből készültek, amely fényes, nagy kontrasztú és éles képet biztosít, megjelenítve valamennyi részletet. Kérjük, vegye figyelembe, hogy az eszköz színes, fekete-fehér, fényes zöld képeket és színes film-effektusos képeket tud készíteni. Ennek ellenére a színes képek az éjszakai módban nem elérhetők.
Kiváló minőségű fényképek és videók rögzítése
Az éjjellátó egyszemes távcsővel fényképeket és videókat készíthet, amelyek megtekinthetők közvetlenül a képernyőn, vagy USB-n keresztül átvihetők számítógépre. A felvételeket a (mellékelt) 32 GB-os memóriakártya tárolja. A maximális fényképfelbontás 2048x1536 pixel. A videófelvétel 30 képkocka/mp sebességgel készül, egyenletes és éles. A videófájl maximális felbontása 1920x1080 pixel. A legjobb videóminőség érdekében az egyszemes távcső állványra szerelhető (szabványos 1/4"-es foglalat).
Sziklaszilárd teljesítmény és hosszan tartó akkumulátor-üzemidő egyetlen töltéssel
Az ergonomikus Levenhuk Halo 13X PLUS egyszemes távcső könnyű, de tartós műanyagból készült, és kényelmesen illeszkedik a kezébe. A készülék por- és fröccsenésálló, ami azt jelenti, hogy rossz időjárási viszonyokra és terepi tesztelésre terveztük. Az eszköz újratölthető elemekkel működik. Az előző modellhez képest hosszabb folyamatos üzemidő érhető el (akár 7,5 óra) egyetlen töltéssel az infravörös világítás bekapcsolása mellett. Automatikus kikapcsolás funkcióval rendelkezik, amely nemcsak 3, 5 vagy 10 perces inaktivitást követően aktiválható, hanem szinte azonnal, 1 percen belül is. Ennek köszönhetően az elemek teljesítménye jelentősen javul.
Kérjük, vegye figyelembe: Az infravörös megvilágítást (infravörös sugárzást) a fénykép- és videokamerák, valamint a hasonló elektronikus eszközök működés közben érzékelik.
Legfontosabb jellemzők:
- Éjjellátó egyszemes távcső digitális átalakítóval
- Érzékelési tartomány sötétben: akár 250 m, infravörös LED-világítással
- A teljesen bevonatolt optikai elemek és a színes CMOS érzékelő kiváló minőségű képeket biztosítanak
- Beépített videófelvevő egység, kiváló minőségű fényképek és videók
- A PLUS modell előnyei: hosszabb infravörös világítási üzemidő
- 50 cm-es közelfókusz
- Nedvesség elleni védelemmel rendelkező váz és háromlábú állvány
A készlet tartalma:
- Éjjellátó készülék
- USB-kábel
- 32 GB-os micro-SD
- Kártyaolvasó
- Pánt
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555001968 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 22x10x9 cm |
| Szállítási súly | 0.505 kg |
| Éjjellátó | yes |
| Éjjellátó készülék típusa | egyszemes |
| Nagyítás foka, x | 1 — 8 |
| Nagyítás foka, x | 1–8 (digitális) |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 20 |
| Rekesznyílás | f/1.2 |
| Látómező, ° | 10 |
| Közelfókusz, m | 0.5 |
| Érzékelési tartomány, m | 200–250 (teljes sötétségben), 1 métertől végtelenségig (szürkületkor és nappal) |
| Képerősítő | digitális |
| CCD, CCIR mátrix | CMOS színes |
| Kijelző felbontása, px | 240x240 |
| Képernyő | igen |
| Beépített felvevőegység | yes |
| Videóformátum | *.avi, 1080 P (1920 x 1080 pix 30 képkocka/mp-nél), 960P (1280x960 pix 30 képkocka/mp esetén), VGA (640x480 pix 30 képkocka/mp esetén) |
| Kép | *.jpg, 3 MP (2048x1536 képpont), 2 MP (1600x1200 képpont), 1 MP (1280x960 képpont), VGA (640x480) |
| Memória | 10. osztályú, max. 32 GB-os microSD |
| Infravörös világítórendszer | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| Hullámhossz, nm | 850 |
| Tápellátás | 18650 lítium akkumulátor, 2600 mAh |
| Fényforrás üzemideje (egy elemkészlettel), óra | 7.5 — 8 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Váz | műanyag |
| Biztonsági üveg (IEC 60529) | IP54 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 45 |
| Kiegészítő | 1/4"-es háromlábú állványhoz használható foglalat, automatikus kikapcsolási funkció, szilícium-dioxiddal teljesen bevonatolt lencse tükröződésmentes bevonattal, állítható világítás-fényerő |
| Nagyítással | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_138PXBK095 OREGON Láncvezető 325-1.5mm Husqvarna 56-szem 4-szegecses 138PXBK095
S006_30-453071M Bowden fék AL-KO 520BRV, 5200BRV, 5250 L: 1160mm utángyártott 30-453071M
S004_B275X150/175FV CST Belső 27,5x1,50-1,75 FV preszta sz. CST B275X150/175FV
S004_B700X25/32FV40 CST Belső 25/32-622 FV (25/32-622) presta sz. CST (B700x24/32FV) B700X25/32FV40
S006_806487 Karburátor fúvóka Briggs Vanguard V-Twin főfúvóka 806487
S006_US-23233/5CS Karburátor szivatógomb Walbro HDA zárt, ház nélkül 5/8", 5db/csomag US-23233/5CS
S006_188PXLBK095 OREGON Láncvezető 325-1.5mm Husqvarna 72 szem 4 szegecses 188PXLBK095
S006_614395 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Husqvarna T435 144txlna095+80txl059e+610729n utángyártott 614395
S006_591936 Karburátor fúvóka Briggs Intek,I/C,Power,Built főfúvóka 591936
S101_79671 Levenhuk LabZZ WTT10 narancssárga walkie-talkie és kétszemes távcső készlet 79671