A Levenhuk Halo 13X Wi-Fi digitális éjjellátó kétszemes távcső egy Wi-Fi funkcióval felszerelt digitális éjjellátó készülék, amely segítségével a készülék okostelefonnal vagy táblagéppel is vezérelhető. A kétszemes távcső digitális nagyítást biztosít. Többfunkciós eszköz, amely teljes sötétségben és nappal egyaránt használható. A Levenhuk Halo 13X Wi-Fi egy kiváló minőségű éjjellátó kétszemes távcső, amely biztonságosabbá teszi a hosszú kirándulásokat a vadonban. Ha olyan eszközt keres, amellyel felfedezheti az ismeretlen területeket, éjjeli vadászatra mehet, megfigyelheti a sportmérkőzéseket és még biztonsági funkciókat is használhat, ez az eszköz tökéletes választásnak bizonyul.
Érzékelési tartomány éjjel: akár 300 méter
Az eszköz szilícium-dioxid tükröződésmentes bevonattal ellátott üvegből készült optikai elemekkel rendelkezik. Ennek köszönhetően bármilyen fényviszony mellett, akár teljes sötétségben is élesebb és tisztább képeket kap. Nappal bármilyen objektum megvizsgálható, ami három méterre vagy távolabb helyezkedik el. A modell látótartománya éjjel 300 méterre korlátozódik. A kényelmes használat érdekében a beépített infravörös világítás fényereje szabályozható. Összesen 7 fényerő-szint közül lehet választani: minimum szint mellett az elemek tartósabb üzemidőt biztosítanak, maximum szinten pedig kiemelkedően tiszta kép figyelhető meg. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy éjszaka a kép fekete-fehérben látható, nappal viszont teljes színpompájában megfigyelhető a világ.
Beépített kép- és videófelvevő egység
Kép és videó üzemmódban lehetőség van felvenni a megfigyeléseket. Ha nincs elegendő tárhely a memóriakártyán, a felbontás csökken. A felvételek képkocka-sebessége 30 képkocka/mp, így a videók egyenletesen és rendkívül élvezhető minőségben nézhetők vissza. A videó minimális szintű egyenletes lejátszásához 24 képkocka/mp is elegendő. A videóminőség növelése érdekében az eszközön ezt a funkciót tovább fokoztuk. A fényképek és a videók memóriakártyára mentve rögzíthetők (max. 32 GB-os kártyák támogatottak), a felvett anyagok pedig az eszköz képernyőjén is megtekinthetők. Az adatok mini USB-kábelen keresztül továbbíthatók a számítógépre.
Akár 10 óra folyamatos használat az elemek kicserélése nélkül
A kétszemes távcső ergonomikus, cseppálló vázzal rendelkezik, amely csúszásmentes felületet kapott. A kétszemes távcső így kényelmesen kézbe vehető. Az eszközt kézben tartva a vezérlőgombok pontosan az ujjak alatt helyezkednek el. Az eszköz szabványos, a legtöbb boltban kapható elemekkel működik, terepi körülmények között pedig sokkal egyszerűbb egy elemcsomagot kicserélni, mintha konnektor után kellene kutatnia, hogy feltöltse az akkumulátort. Egy töltés körülbelül 4—10 óra folyamatos használatra elegendő, az elemek üzemideje az infravörös világítás intenzitási szintjétől függ.
Wi-Fi hálózaton keresztüli vezérlés okostelefonnal vagy táblagéppel
A Wi-Fi funkció révén az eszköz okostelefonnal vagy táblagéppel is vezérelhető. Jeltartománya körülbelül 15 méter. Az ingyenes alkalmazás az App Store (NV Plus) és a Google Play (NVTLSCP) áruházakban érhető el. Az lehetővé teszi a készülék távoli vezérlését mobileszközéről. Azt használhatja az infravörös fényerősség beállításához, a fényképek és videók készítéséhez, ill. a rögzített felvételek megtekintéséhez, letöltéséhez és törléséhez.
Kérjük, vegye figyelembe: Az infravörös megvilágítást (infravörös sugárzást) a fénykép- és videokamerák, valamint a hasonló elektronikus eszközök működés közben érzékelik.
Jellemzők:
- Digitális éjjellátó készülék akár 300 méteres éjjeli érzékelési tartománnyal
- Nappal: színes kép; éjjel: fekete-fehér
- Nagyítás: 1–4x digitális
- Beépített infravörös világítórendszer 7 különböző fényerő-szinttel
- Fénykép- (2048x1536 pixel) és videofelvétel (1280x960 pixel, 30 képkocka/mp)
- Akkumulátor-működés: AA elemek; akár 10 óra folyamatos használat
- Egyszerű és kényelmes: mindössze 6 vezérlőgomb
- A Wi-Fi funkció révén az eszköz okostelefon vagy táblagép segítségével csatlakoztatható
A készlet tartalma:
- Éjjellátó készülék
- mini USB 2.0 töltőkábel
- 32 GB-os MicroSD
- Hordpánt
- Tartótok
- Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555001333 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 23x17x8 cm |
| Szállítási súly | 1 kg |
| Éjjellátó | yes |
| Éjjellátó készülék típusa | kétszemes termékek |
| Nagyítás foka, x | 1 — 4 |
| Nagyítás foka, x | 1—4x digitális |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 15 |
| Rekesznyílás | f/1.2 |
| Látómező, ° | 10 |
| Közelfókusz, m | 3 |
| Érzékelési tartomány, m | 250—300 (teljes sötétségben); 3 métertől végtelenségig (szürkületkor és nappal) |
| Képerősítő | digitális |
| CCD, CCIR mátrix | CMOS színes |
| Kijelző felbontása, px | 960х240 |
| Képernyő | 2,31" |
| Beépített felvevőegység | yes |
| Videóformátum | *.avi, 960P (1280x960 pix 30 képkocka/mp esetén), VGA (640x480 pix 30 képkocka/mp esetén) |
| Kép | *.jpeg, 3 MP (2048x1536 képpont), 2 MP (1600x1200 képpont), 1 MP (1280x960 képpont), VGA (640x480) |
| Memória | 10. osztályú, max. 32 GB-os microSD |
| Infravörös világítórendszer | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| Hullámhossz, nm | 850 |
| Tápellátás | 6 db AA elem (a készlet nem tartalmazza) |
| Fényforrás üzemideje (egy elemkészlettel), óra | 4 — 10 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Váz | műanyag |
| Biztonsági üveg (IEC 60529) | IP54 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -20 — 60 |
| Kiegészítő | 1/4"-es háromlábú állványhoz használható foglalat, Wi-Fi, automatikus kikapcsolási funkció, teljesen bevonatolt lencse tükröződésgátló bevonattal, állítható világítás-fényerő |
| Szoftver nyelve | Angol, Francia, Holland, Japán, Koreai, Kínai, Német, Olasz, Orosz, Portugál, Spanyol |
| Nagyítással | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_168PXLBK095 OREGON Láncvezető 325-1.5mm Husqvarna 40 66 szem 4 szegecses 168PXLBK095
S006_12-39.00.900-3 Indító komplett Kínai G-4500 könnyű indítás utángyártott 12-39.00.900-3
S052_5906606952 Scheppach WSE 870 - Inverteres hegesztőgép tartozékokkal 120A - 5906606952
S004_K28X15/8CC1880 CST Külső 37-622 28x1 5/8x1 3/8 C1880 Xpedium EPS + AL (K700x35CC1880) K28X15/8CC1880
S006_243RNDD025 Vezető 3/8-1.6mm Stihl 84 szem 5 szegecses cserélhető orrkerekes oregon 243RNDD025
S006_248RNDD009 OREGON Vezető 3/8-1.5mm Husqvarna 84 szem 5 szegecses cserélhető orrkerekes 248RNDD009