A Levenhuk Halo NVB10 kétszemes távcső tájolásra, valamint teljes sötétségben és rossz megvilágítási viszonyok esetén történő megfigyelésre alkalmazható, például éjszakai vadászatok, biztonsági tevékenységek, kutatási vagy mentési akciók során. A 3,5x-es digitális nagyítási/kicsinyítési funkciónak, és a 2 MP-es érzékelőnek köszönhetően az eszköz nappal kétszemes távcsőként is használható. A többrétegű, tükröződésmentes bevonattal ellátott optikai üvegből készült optikai elemek kiváló minőségű képet adnak, az infravörös világítórendszer pedig növeli a megfigyelési tartományt.
A berendezés alapja a 2,7"-os, 2 MP-es CMOS-érzékelő. Teljes sötétben és gyenge megvilágítási körülmények között (pl. holdfény mellett) lehetővé teszi, hogy Ön akár 200 méterre is ellásson. A megfigyelési tartomány nappal korlátlan. A dioptria állításának lehetőségével a képélesség látási rendellenességgel rendelkező felhasználók szeméhez is hozzáigazítható.
A berendezés képernyője AMOLED, átmérője 2,7”, felbontása 240x536 px. A videófelvétel micro-SD-memóriakártyára hanggal együtt is rögzíthető, majd le is játszható. A videó hangja nem kapcsolható ki. A videófelvétel felbontása full HD (1920x1080 px). A könnyű használat érdekében 4 képernyő-fényerőszint és 3 színséma áll rendelkezésre: fekete-fehér, fekete-zöld, és fekete-vörös.
A váz mérnöki ABS-műanyagból készült, ami megvédi az eszközt a portól és a vízfröccsenéstől. Két darab, egyenként 700 mAh-ás, lítiumionos akkumulátor biztosítja a kétszemes távcső zavartalan működését, amelynek időtartama 2 óra hossza, az infravörös világítórendszer használatával, és akár 6 óra hossza is lehet, ha a világítás ki van kapcsolva. Az automatikus funkció lehetővé teszi, hogy energiatakarékosabban tudja használni az eszközt.
Megjegyzés: Az infravörös világítást (infravörös sugárzást) a fénykép- és videokamerák, valamint a hasonló elektronikus eszközök működés közben érzékelik.
Főbb jellemzők:
- Kétszemes távcső éjszakai és nappali megfigyelésekhez, a látótávolság sötétben maximálisan 200 méter
- Infravörös világítás 3 fényerősségszinttel
- Többrétegű, tükröződésmentes bevonattal ellátott optikai elemek, dioptriaállítási lehetőség
- AMOLED képernyő fényerő-szabályozással és színséma választási lehetőséggel (monokróm, zöld, vörös)
- Két lítiumionos, újratölthető akkumulátor adja a tápforrást, a maximális üzemelési idő 6 óra hossza; automatikus kikapcsolási funkció az energiatakarékos üzemeléshez
- Videó felvétele és rögzítése hanggal együtt, full HD felbontásban (1920x1080 px)
- Micro-SD-memóriakártya nyílás; 8–128 GB-os kártyákat támogat
A készlet tartalma:
- Éjjellátó eszköz
- Akkumulátor 16340 – 2 db
- Akkumulátortöltő (váltóáramú dugóval)
- C-típusú USB kábel
- Micro-SD 32 GB
- Sisaktartó (borítás nélkül)
- Csuklópánt
- Merev táska
- Törlőkendő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555021249 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 25x20x9 cm |
| Szállítási súly | 1.6 kg |
| Éjjellátó | yes |
| Éjjellátó készülék típusa | kétszemes termékek |
| Nagyítás foka, x | 1 — 3.5 |
| Nagyítás foka, x | 1 (optikai) 1/2,5/3,5 (digitális) |
| Rekesznyílás | f/1,3 |
| Látómező, ° | 11 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±5 |
| Érzékelési tartomány, m | 200 (teljes sötétben és szürkületben), ∞ (nappali fényben) |
| Képerősítő | digitális |
| CCD, CCIR mátrix | CMOS |
| Kijelző felbontása, px | 240x536 |
| Kijelző átmérője, hüvelyk | 2.7 |
| Képernyő | AMOLED |
| Videóformátum | *.MOV |
| Videó felbontása, px | 1920x1080 |
| Memória | 8 és 128 GB közötti micro-SD |
| Infravörös világítórendszer | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| Hullámhossz, nm | 940 |
| Tápellátás | lítium ionos, újratölthető akkumulátor 16340 (2 db.), 3,7 V, 700 mAh |
| Akkumulátor üzemideje (óra) | 2 — 6 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Biztonsági üveg (IEC 60529) | IP54, fröccsenésálló, vízsugárálló |
| Kiegészítő | 3 infravörös fényerőszint, 3 színséma, 4 képernyő-fényerőszint |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_03-15260 Indító javítókészlet Honda GXV-160 fém utángyártott 03-15260
S006_30-462533M Gázbowden AL-KO FRS4125, BC4125, BC4125II, BC4535, BC4535II hosszú utángyártott 30-462533M
S006_US-150-011-1 Indító komplett Aspera Centura tipusok, Ohv tipusok, BV tipusok, Vantage tipusok, BH tipusok utángyá utángyártott US-150
S101_79671 Levenhuk LabZZ WTT10 narancssárga walkie-talkie és kétszemes távcső készlet 79671
S006_614393 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Husqvarna T540XP II 144txlna095+80txl059e+610728n utángyártott 614393
S006_614391 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Husqvarna T435 124txlna095+80txl051e+610729n utángyártott 614391
S006_614392 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Husqvarna 535IXP 124txlna095+80txl051e+610730n utángyártott 614392
S006_243RNDD025 Vezető 3/8-1.6mm Stihl 84 szem 5 szegecses cserélhető orrkerekes oregon 243RNDD025
S006_248RNDD009 OREGON Vezető 3/8-1.5mm Husqvarna 84 szem 5 szegecses cserélhető orrkerekes 248RNDD009