A Levenhuk Karma PRO 10x25 nagyszerű ajándék lehet az aktív kikapcsolódást előnyben részesítő emberek számára, amilyenek például a turisták és az utazók. A tetőélprizmáknak köszönhetően ez a kétszemes távcső meglehetősen kompakt kialakítású. A BaK-4 típusú üvegből készült, teljesen és több rétegben bevonatolt optika segít, hogy az előállított képek világosak és éles körvonalúak lehessenek. A modell masszív kialakítású, gumibevonatú háza óvja a kétszemes távcsövet a mechanikus ütődésektől, a portól, valamint a szennyeződésektől.
A Levenhuk Karma PRO 10x25 kétszemes távcső teljes mértékben vízálló.
A Levenhuk Karma PRO 10x25 kétszemes távcsőben található négyrészes szemlencsék tiszta és éles képeket állítanak elő. Az optikai minőség további javítása érdekében az összes optikai felület teljesen és több rétegben bevonatolt. A megfigyelési élmény még kényelmesebb lehet, mivel a távcső jobb oldali szemlencséjén található egy dioptriaállító gyűrű, és mindkét szemlencsét tekerhető szemkagylók veszik körbe. A szemkagylókkal módosíthatja a szeme, valamint a szemlencsékben található lencsék közötti távolságot.
A Levenhuk Karma PRO 10x25 kétszemes távcső háza hermetikusan zárt és nitrogénnel van feltöltve. A nitrogén segít, hogy az optikai elemek ne párásodjanak. Ez a modell háromlábú állványra rögzíthető.
A készlet tartalma:
- Levenhuk Karma PRO 10x25 kétszemes távcső
- Nyakpánt
- Törlőkendő
- Táska
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555000671 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 15x15x7 cm |
| Szállítási súly | 0.65 kg |
| Prizmatípus | tetőélprizmás |
| Nagyítás foka, x | 10 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 25 |
| Szemlencsék | 4 alkotóelem 3 csoportban |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | alumínium és ezüst, fáziskorrekció nélkül, teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 2.5 |
| Szemtávolság, mm | 14 |
| Szürkületi érték | 15.81 |
| Relatív fényesség | 6.25 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 5.6 |
| Látómező, ° | 5.8 |
| Látómező, m/1000 m | 104 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±3 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 56 — 74 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | gumi, tekerhető |
| Váz | kompozitanyag |
| Váz töltőanyaga | nitrogén |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | merülési mélység 1 m legfeljebb 30 percig |
| Zárt váz | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -15 — 60 |
| Méret | kompakt |
| Használat | Madármegfigyelés, utazáshoz |
| Tok a készletben | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_SLP500.1-1 Tömítés kipufogó Kasei SLP500 SLP500.1-1
S006_FA30/2CS Rezgéscsillapító rugó Husqvarna 40 alsó,, 2db/csomag utángyártott FA30/2CS
S003_107905 ELDES ESIM251 GSM átjelző és távvezérlő ESIM 251
S006_698781-1 Tömítés karburátor úszóházhoz Briggs utángyártott 698781-1
S006_HB33.2.2 Üzemanyagtank sapka Kasei CG520-HB HB33.2.2
S004_46450817018 RITCHEY Külső RI Z-Max Evolution WCS 27,5x2,25 tubeless ready 46450817018
S006_US-18181 Karburátor javítókészlet Zama C1 GND-1, McCulloch US-18181
S003_121455 SARS-CoV-2 antigén gyorsteszt készlet 25 db 121455
S006_D1022 Permetező csőcsatlakozó csőtoldó, 8mm-es utángyártott D1022