A Levenhuk Karma PRO 8x32 kétszemlencsés távcsövet bármilyen időjárási körülmények között használhatja. A tetőélprizmát alkalmazó kivitelezés miatt az eszköz kompakt méretű. A teljesen és többrétegben bevonatolt optikai elemek tiszta és fényes képeket alkotnak. A ház teljes mértékben vízálló.
A teljesen és többrétegben bevonatolt optikai elemeknek és a négyrészes szemlencsének köszönhetően az eszköz éles képeket alkot, és a létrehozott képeket a megfelelő színezetben adja vissza. A központi fókuszáló kerékkel a képélesség gyorsan beállítható. A jobb szemlencsén található egy dioptriaállító gyűrű. A tekerhető szemkagylók segítenek a szemeinek megfelelő, legkényelmesebb pozíciót megtalálni, így maximális kényelemben végezheti a megfigyeléseket.
A gumiborítású ház stabil fogást biztosít a távcsövön. A nitrogén-töltet megakadályozza, hogy az optikai elemek bepárásodjanak. A Levenhuk Karma PRO 8x32 kétszemlencsés távcső háromlábú állványra rögzíthető.
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Karma PRO 8x32 kétszemes távcső
- Szemlencse és objektívlencse-védősapkák
- Nyakpánt
- Törlőkendő
- Táska
- Használati útmutató és élettartam garancia
A Levenhuk Karma PRO 8x32 távcsövek képeit Jason Whitehead készítette (Best Binocular Reviews website (a legjobb, távcsöveket ertékelő weboldal)):












| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555000749 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 16x18x7 cm |
| Szállítási súly | 0.96 kg |
| Prizmatípus | tetőélprizmás |
| Nagyítás foka, x | 8 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 32 |
| Szemlencsék | 4 alkotóelem 3 csoportban |
| Optikai elemek anyaga | BaK-4 |
| Lencse bevonata | alumínium és ezüst, fáziskorrekció nélkül, teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 4 |
| Szemtávolság, mm | 17.5 |
| Szürkületi érték | 16 |
| Relatív fényesség | 16 |
| Felbontási küszöbérték, ívmásodperc | 5.6 |
| Látómező, ° | 7.4 |
| Látómező, m/1000 m | 129 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Szemlencse dioptriabeállítás, dioptria | ±3 |
| Pupillatávolság (PD), mm | 56 — 74 |
| Fókuszálás | központi |
| Szemkagylók | gumi, tekerhető |
| Váz | kompozitanyag |
| Váz töltőanyaga | nitrogén |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | merülési mélység 1 m legfeljebb 30 percig |
| Zárt váz | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -15 — 60 |
| Állvánnyal is használható | standard 1/4"-es menet |
| Méret | kompakt |
| Használat | Madármegfigyelés, utazáshoz |
| Tok a készletben | yes |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
| Szemüveggel használható | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_746-04376/M Bowden fék MTD 48PKM utángyártott 746-04376/M
S006_602HSFL163 OREGON Láncvezető 404-2.0mm Harvester 60cm 602HSFL163
S006_WS20-12-05 Permetező heveder Kasei WS-18D csat WS20-12-05
S006_130MLBK041 Vezető 325-1.3mm Cramer 82CS25 56 szem oregon 130MLBK041
S006_US-18157 Karb.jav.k.Hq37-P12-St10/20/26 US-18157
S006_591109-1 Karburátor komplett Briggs 575EX utángyártott 591109-1
S032_8920006 JKH Kerékpárgumi köpeny 28x1 1/2 JF-13 8920006
S006_1E40F-2EA.2 Indító komplett Kasei CG415Q43 könnyített 1E40F-2EA.2
S006_22-17182-IB84-0001/2CS Tömítés karburátorhoz MTD P61 hőszigetelő tömítés 22-17182-IB84-0001/2CS
S004_K29X2C1996 CST Külső 29x2,0 (50-622) C1996 Pro Brooklin EPS reflex CST K29X2C1996