A Levenhuk Kelvin TMC20 egy felcsíptethető okostelefonos mikroszkóp 120x optikai nagyítással. Gyorsan felteszed, és máris lefotózhatsz olyan részleteket, amelyek szabad szemmel láthatatlanok: anyagok textúráit, parányi ékszerrészleteket, nyomatok felületét vagy az ételek extrém közeli részleteit. A felvételeid azonnal készen állnak posztokhoz, Reelsekhez és élő közvetítésekhez.
Ha az egész objektumot élesen szeretnéd tartani elmosódott háttér nélkül, használd a tárcsás rekeszt a mélységélesség növeléséhez. Miután a lencsére tetted, minden az előtértől a háttérig tökéletesen éles lesz.
A 19 világítási módnak köszönhetően teljesen te irányítod a fényt. Szabadon állíthatod a fény irányát, fényerejét és színhőmérsékletét. Válaszd a 3500 K-es meleg fényt az organikus objektumokhoz, és a 6500 K-es hideg fényt a fémekhez. A UV-fény felfedi a biztonsági jelöléseket, és kiemeli az ásványok szépségét. Mindent, amire a profi tartalomhoz szükséged van, már a kezedben tartasz ezzel az eszközzel.
A fény akár 2 órán át folyamatosan világíthat, mielőtt újra kellene tölteni. Töltheted power bankről, számítógépről vagy fali aljzatból, ahogy Neked kényelmesebb. Töltés közben is tovább használhatod a mikroszkópot.
Használd a Kelvin TMC20-at okostelefon nélkül is: tedd fel a szemkagylót, és használd erős nagyítólencseként.
Főbb jellemzők:
- 120x nagyítás az okostelefonodhoz digitális zoom nélkül – tiszta részleteket kapsz szoftveres torzítás nélkül
- A többtagú, teljesen többrétegű bevonatú optika megőrzi a színeket és a fényerőt, így minden élethűen jelenik meg
- Egyszerűen állítsd a mélységélességet: csak tedd fel a fizikai tárcsás rekeszt
- 19 világítási mód a felvétel teljes irányításához: állítsd a fényerőt, a színhőmérsékletet és a megvilágítás szögét a jobb részletekért; a UV-mód segít felfedni a rejtett jelöléseket és hibákat
- Támogatja a felcsavarható lencsefiltereket, amelyek jobb eredményt adnak, mint az okostelefonos szoftveres szűrők
- Töltsd a fényt úgy, ahogy Neked megfelel: számítógépről, power bankről vagy fali aljzatból
- Egyszerűen csatlakoztathatod a telefonodhoz az adapteren keresztül; az EVA párnázás védi a karcoktól és stabil rögzítést ad
- Használd okostelefon nélkül: tedd fel a szemkagylót, és a mikroszkóp erős nagyítólencsévé válik
- Bármely iPhone vagy Android okostelefonnal kompatibilis
A készlet tartalma:
- Okostelefonos mikroszkóp
- Okostelefon-adapter
- Tárcsás rekesz
- Szemkagyló
- Tok
- Törlőkendő
- C-típusú USB kábel
- Puha EVA-távtartók (9 db)
- Használati útmutató és garanciajegy
A puha EVA‑távtartókkal pontosan beállíthatod az adaptert a telefonod vastagságához és szélességéhez.
| Márka | Kelvin |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555027814 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x9x4 cm |
| Szállítási súly | 0.24 kg |
| Típus | okostelefonos mikroszkóp |
| Kompatibilis eszközök | iPhone és Android okostelefonok |
| Optikai kialakítás | 6 alkotóelem 4 csoportban |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Optikai bevonat | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Nagyítás, x | 120 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 22 |
| Fókusztávolság, mm | 10 |
| LED-világítás | 3 mód: teljes gyűrű, bal félgyűrű, jobb félgyűrű |
| Látható fény színhőmérséklete | 2 mód: meleg fény (3500 ± 200K), hideg fény (6500 ± 200K) |
| UV lámpa | 1 mód: teljes gyűrű |
| Fényerő | 3 szint |
| Szűrőkompatibilitás | 37 mm |
| Tápellátás | beépített lítium-ion akkumulátor, 3,7 V, 110 mA·h; töltés C-típusú USB kábelen (tartozék) keresztül 5 V/1 A DC forrásból (power bank, számítógép, hálózati adapter) |
| Töltési idő | 90 perc |
| Üzemidő | 70–120 perc |
| Töltésjelző | yes |
| Portok | C típusú USB |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_558550 Láncélező készlet Oregon 325" / 4.8 mm szerszámtartó tasakkal 558550
S006_3011-B1-0056 Levegőszűrő betét Briggs 270579s utángyártott 3011-B1-0056
S101_86540 Levenhuk Kelvin Snap 10x42 kétszemes fotótávcső 86540
S006_567293 Vezető Combo Stihl 3/8p-1.6mm 60 szemes 2 db 75dpx lánccal stihl oregon 567293
S006_12-503535901 Kipufogó tartó Husqvarna 61 utángyártott 12-503535901
S006_3011-G3-0001 Levegőszűrő betét greenmachine 309891 utángyártott 3011-G3-0001
S006_12-2101-69-1 Szimering Husqvarna 281 15x28x4.5mm utángyártott 12-2101-69-1
S006_501-43-14-02/2 Üzemanyagtank sapka Husqvarna 61 utángyártott 501-43-14-02/2