A Levenhuk LabZZ MG1 iránytűvel ellátott nagyító gyermekek számára készült, segítségével az ifjú tudósok könnyedén felfedezhetik a világot. A nagyítón két lencse és egy iránytű található. A főlencse 3x-os nagyítást biztosít; a második pedig 8x-os nagyítást. Mindkettő akril anyagból készült, és tökéletesen alkalmas kövek, növények, rovarok vagy bármilyen típusú objektum megvizsgálására. A nagyító nyelén egy egyértelműen kivehető kardinális pontokkal és számlap-skálával rendelkező iránytű is található. A keret és a nyél szintén műanyagból készült.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555011776 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x2x7 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 60 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 16 |
| Átmérő tartomány | 50 mm—90 mm |
| Nagyítás foka, x | 3 — 8 |
| Nagyítás foka, x | 3 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 8 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
| Kiegészítő | beépített iránytű a nyelen |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S004_2128002095 MERIDA Lámpa ME hátsó, AERO SUPER USB, 8x3x3 cm 2128002095
S006_171650004-T320 Karburátor szabályzó rudazat Loncin 1P61FC 171650004-T320
S101_70789 Levenhuk LabZZ M4 sztereomikroszkóp 70789
S100_6390314 Öntöttvas lemez a G21 Oklahoma BBQ grillhez 6390314
S052_YT-76050 YATO Műszaki kés 125 mm - YT-76050
S006_3WT-300A-80 Gödörfúró szár Kasei 3WT-300A 80 mm-es 3WT-300A-80
S006_171600068-T353 Karburátor szabályzó rugó Loncin 1P61FC 171600068-T353
S004_JY-7171-3 BIKEFUN Lámpa BF első Sword 2600 USB JY-7171-3
S006_30-411685 Láncfeszítő csavar AL-KO KE2200-40 30-411685
S052_601521850 Metabo power 160-5 18 LTX Akkus Kompresszor - 601521850