A Levenhuk LabZZ MG3 iránytűvel ellátott nagyító egy klasszikus, kézi modell, amely két darab, különböző nagyítóerejű lencsével van felszerelve. A nagyító gyerekek számára készült, és tökéletesen alkalmas rovarok, kavicsok és más, kis méretű tárgyak megvizsgálására. Az ifjú tudósok magukkal vihetik vidékre, és 8x-os nagyításával megfigyelhetik a körülöttük lévő világot.
A gyerekeknek a nyélbe épített, kis méretű iránytű segít az eligazodásban. A számlap-skála és a kardinális pontok tisztán látszanak az iránytűn.
A Levenhuk LabZZ MG3 műanyagból készült, az optikai elemek pedig akril anyagúak.
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002736 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 24x2x10 cm |
| Szállítási súly | 0.19 kg |
| Optikai elemek anyaga | optikai polimerüveg |
| Lencseátmérő (méretek), mm | 90 |
| Kiegészítő lencse átmérője, x | 23 |
| Átmérő tartomány | 90 mm és afelett |
| Nagyítás foka, x | 3 |
| Kiegészítő lencse nagyítása, x | 8 |
| Váz | műanyag |
| Fogantyú anyaga | műanyag |
| Használat | olvasás/megtekintés |
| Kialakítás | fogantyúval |
| Kiegészítő | beépített iránytű a nyelen |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_114381 S. AM Proximity kártyatok No.10 fekete 114381
S004_JY-6250T BIKEFUN Lámpa BF hátsó Vega USB JY-6250T
S100_63909104 G21 200x400x200cm fóliasátor fehér 63909104
S003_116623 8 varifokális dome infrakamerás megfigyelőrendszer HIKVISION HDTVI 116623
S004_2352003559 MERIDA Láncvillavédő ME Big.Trail 1MM SILICONE 2352003559