A Levenhuk LabZZ S5 12x30 egy gyermekek számára tervezett figyelőtávcső erőteljes 12x-es nagyítással. Részletgazdag képet nyújt a távoli objektumokról, melyeket a gyerekek érdekesnek találnak egy séta, kirándulás alkalmával vagy a tengerparton. A figyelőtávcső jó szolgálatot tesz játékok vagy tájfutás közben, és sok boldog pillanatot szerez óriáskeréken vagy városnézéskor.
A figyelőtávcsövet egyszerű a célpontra fókuszálni: mozgassa a figyelőtávcső szemlencséhez közeli csúszkáját előre-hátra. A figyelőtávcső gumiból készült, kényelmes szemkagylóval rendelkezik, hogy a hosszan tartó megfigyelések is komfortosak legyenek. A figyelőtávcső kompakt váza tartós, ütésálló és könnyű ABS műanyagból készült. Egy ilyen eszközt könnyű magával vinnie, bárhová is induljon a fiatal természetkutató.
Legfontosabb jellemzők:
- Könnyű, összecsukható figyelőtávcső
- Erőteljes 12x-es nagyítás – magasabb, mint a kétszemes gyerektávcsövek általában
- Egyszerű és gyors élességállítás 1 méteres távolságból
- Kényelmes gumi szemkagyló
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555011622 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 19x4x4 cm |
| Szállítási súly | 0.08 kg |
| Nagyítási tartomány | akár 45x |
| Nagyítás foka, x | 12 |
| Objektívlencse átmérője | legfeljebb 60 mm |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 30 |
| Optikai elemek anyaga | BK-7 |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 7 |
| Látómező, ° | 11.5 |
| Látómező, m/1000 m | 122 |
| Közelfókusz, m | 1 |
| Váz | műanyag |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -10 — 60 |
| Használat | (3—7 éves) gyermekek |
| Kiegészítő | fókuszállítás a csúszka mozgatásával, gumi szemkagyló |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Felhasználói szint | gyerekeknek |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 100 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 500 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_602HSFL163 OREGON Láncvezető 404-2.0mm Harvester 60cm 602HSFL163
S006_WS20-12-05 Permetező heveder Kasei WS-18D csat WS20-12-05
S006_130MLBK041 Vezető 325-1.3mm Cramer 82CS25 56 szem oregon 130MLBK041
S006_US-18157 Karb.jav.k.Hq37-P12-St10/20/26 US-18157
S006_591109-1 Karburátor komplett Briggs 575EX utángyártott 591109-1
S032_8920006 JKH Kerékpárgumi köpeny 28x1 1/2 JF-13 8920006
S006_1E40F-2EA.2 Indító komplett Kasei CG415Q43 könnyített 1E40F-2EA.2
S006_22-17182-IB84-0001/2CS Tömítés karburátorhoz MTD P61 hőszigetelő tömítés 22-17182-IB84-0001/2CS
S004_K29X2C1996 CST Külső 29x2,0 (50-622) C1996 Pro Brooklin EPS reflex CST K29X2C1996