A Levenhuk LabZZ T1 teleszkóppal a csillagászat gyermeked kedvenc hobbijáváválik. Segít a fiatal csillagásznak, hogy felfedezzen számos csillagászatirejtélyt. A Vénusz rejtélyes örvényei, a sarki jégsapkák a Marson, vagy aSzaturnusz gyűrűi – ezeket mind megfigyelheti a Levenhuk LabZZ T1teleszkóppal.
Az alapfelszereltség részeként ehhez a teleszkóphoz jár két különbözőnagyítással rendelkező szemlencse. Külön tartozékok nélkül a teleszkóp40-szeres nagyításra képes. A készletben megtalálható egy felfelé állószemlencse is, amely lehetővé teszi közvetlen képek készítését. Ez egykihagyhatatlan tartozék azoknak, akik földi megfigyeléseket végeznek.
A teleszkóp egy Alt-azimuth állványra van felszerelve, így még a legfiatalabbtudósok is könnyen tudják kezelni. A háromlábú állvány alumíniumból készült,és a magassága állítható.
Jellemzők:
- Teleszkóp gyermekek számára kifejlesztve
- 40-szeres nagyítóerő további tartozékok nélkül
- Csillagászati és földi megfigyelésekhez egyaránt
- A készlet már minden szükséges tartozékot tartalmaz
- Első teleszkópnak a legjobb választás
A készlet a következőket tartalmazza:
- Teleszkóp
- 20 mm-es szemlencse
- 12,5 mm-es szemlencse
- 1,5х felfelé álló szemlencse
- 2x optikai keresőtávcső
- Diagonális tükör
- Alumínium háromlábú állvány
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002644 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 73x22x8 cm |
| Szállítási súly | 1.404 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 40 |
| Fókusztávolság, mm | 500 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 80 |
| Rekesznyílás | f/12.5 |
| Határmagnitúdó | 10.11 |
| Szemlencsék | 1,5х felfelé álló szemlencse, 12,5 mm (40х), 20 mm (25x) |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 0,96 |
| Keresőtávcső | optikai, 2x |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | 650–1150 |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut |
| Optikai tubus anyaga | műanyag |
| Felhasználói szint | gyerekeknek |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói, földi objektumok |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S003_119143 HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) Infrás dome kamera 119143
S031_23734 Shimano hátsó tárcsafék 170cm 23734
S003_116265 HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMF (3.6mm) Infrás kamera 116265
S003_108711 OUDE 5045AW Hidraulikus ajtóbehúzó
S003_101623 EVKT 800 Digitális kaputelefon központ 101623
S003_116091 HIKVISION DS-1280ZJ-XS Kötődoboz dome kamerákhoz 116091