A Levenhuk LabZZ T2 teleszkóp egy fontos eleme a Levenhuk LabZZ gyerekeknekkészült teleszkóp sorozatának. Ez a teleszkóp a sorozat egyik középsőmodellje, és legfeljebb 100-szoros nagyítást tesz lehetővé. Számos érdekescsillagászati és földi objektum megfigyelését teszi lehetővé. A teleszkóppalláthatók a holdkráterek, a Szaturnusz gyűrűi és a Mars jégsapkái. A földimegfigyelések során a teleszkóp megfelelően tájolt képeket alkot.
A készlet számos hasznos tartozékot tartalmaz, amelyek segítségével rögtönvégezhetsz megfigyeléseket, további kiadások nélkül. Két különböző nagyítássalrendelkező szemlencse lehetővé teszi az optimális nagyítás beállítását akülönböző égi objektumok kényelmes megfigyelése érdekében. A diagonális tükörés a felfelé álló szemlencse közvetlen képekhez használható, amelyek egy nagyteljesítményű figyelőtávcsővé alakítják a teleszkópot. A diagonális tükörnekés a felfelé álló szemlencsének köszönhetően a földi megfigyelés kényelmes ésegyszerű.
A Levenhuk LabZZ T2 teleszkóp egy Alt-azimuth állvánnyal és alumíniumháromlábú állvánnyal van ellátva. A háromlábú állvány magassága állítható. Azállvány könnyen használható, a segítségével könnyen megtalálhatod a keresettobjektumokat a csillagos égbolton – még akkor is, ha tapasztalatlanabbfelhasználó vagy.
Jellemzők:
- Gyermek teleszkóp
- Földi megfigyelésekhez is használható
- Nagyszerű választás kezdeti megfigyelésekhez
- Max. 100-szoros nagyítóerő
- A készlet minden szükséges kiegészítőt tartalmazc
A készlet a következőket tartalmazza:
- Teleszkóp
- 6 mm-es szemlencse
- 12,5 mm-es szemlencse
- 1,5х felfelé álló szemlencse
- 2x optikai keresőtávcső
- Diagonális tükör
- Alumínium háromlábú állvány
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002651 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 70x21x8 cm |
| Szállítási súly | 1.368 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 50 |
| Fókusztávolság, mm | 600 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 100 |
| Rekesznyílás | f/12 |
| Határmagnitúdó | 10.59 |
| Szemlencsék | 1,5х felfelé álló szemlencse, 12,5 mm (48х), 6 mm (100х) |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 0,96 |
| Keresőtávcső | optikai, 2x |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | 650–1150 |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut |
| Optikai tubus anyaga | műanyag |
| Felhasználói szint | gyerekeknek |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói, földi objektumok |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
| Szállítási mód | Fizetési mód | Szállítási díj |
|---|---|---|
| Személyes átvétel | Barion online fizetés | ingyenes |
| Személyes átvétel | Előre utalás | ingyenes |
| GLS futárszolgálat | Barion online fizetés | 2 300 Ft |
| GLS futárszolgálat | Előre utalás | 2 342 Ft |
| GLS futárszolgálat | Utánvét GLS | 2 700 Ft |
| GLS csomagpont | Barion online fizetés | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Előre utalás | 1 800 Ft |
| GLS csomagpont | Utánvét GLS | 2 200 Ft |
Utoljára megtekintett termékek
S006_S-1055903A Döntőék 14 cm-es S-1055903A
S003_113925 Golmar Shields G/INOX Hosszú pajzs mágneszárakhoz 113925
S101_77099 Levenhuk Blitz 60 BASE teleszkóp 77099