Levenhuk LX1500 lézeres távolságmérő vadászathoz, sport- és taktikai játékokhoz, túrázáshoz és olyan helyzetekhez, ahol nyílt terepen szükséges mérni a távolságot, a szögeket és a sebességet. 5 és 1500 méter közötti távolság mérésére alkalmas. A készülék kimondottan kompakt és könnyű, egyszerűen kézben tartható. Lehetőség van háromlábú állványra is szerelni, ha stabilabb képet szeretne kapni. Az eszköz 6x-os nagyítású szabványos egyszemes távcsőként is használható.
Egyedi távolságmérésre és folyamatos mérésekre is alkalmas. Pásztázó üzemmódban a paraméterek meghatározása valós időben történik – a gyorsan frissülő értékeket közvetlenül láthatja a szemlencsében. Ez az üzemmód főként a mozgó célpontok távolságának mérésére szolgál. Lejtő üzemmód is rendelkezésre áll lejtőkompenzációs számítással a golfozáshoz. További funkció a zászlórúdrögzítési üzemmód: a készülék megtalálja a kisméretű egyedi célpontot, és rezeg, ha az rögzítve van.
A távolságmérő beépített újratölthető akkumulátorral működik. Automatikus kikapcsolás funkcióval rendelkezik, amely kíméli az akkumulátort. A készülék hálózati tápegységről tölthető USB-kábelen keresztül (a készlet része, a hálózati adaptert külön kell megvásárolni).
Kérjük, vegye figyelembe: Az infravörös megvilágítást (infravörös sugárzást) a fénykép- és videokamerák, valamint a hasonló elektronikus eszközök működés közben érzékelik.
Főbb jellemzők:
- 5 és 1500 méter közötti távolságmérés
- Két pont közötti függőleges és vízszintes távolság, valamint szög és sebesség mérése
- Egyedi távolságmérési üzemmód vagy pásztázó üzemmód (folyamatos mérés)
- Lejtőkompenzáció – a célpont megfelelő távolságának kiszámítása a felület lejtésének figyelembevételével
- Zászlórúdrögzítési üzemmód – a készülék rezeg, ha a célpont rögzült a helyén, kisméretű célpontok távolságmérésére alkalmas
- Kompakt kialakítás, könnyű, nagyszerű eszköz kézi megfigyelésekhez
- Beépített újratölthető akkumulátorral működik, amely USB-kábellel újratölthető
- Szabványos háromlábú állványmenet
A készlet tartalma:
- Lézeres távolságmérő
- USB-töltőkábel (C típus)
- Tok
- Csuklópánt
- Törlőkendő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016160 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 7x13x11 cm |
| Szállítási súly | 0.35 kg |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 25 |
| Tartomány | 1000 m és afelett |
| Hiba | ±1 m |
| Mérési tartomány, m | 5 — 1500 |
| Mértékegységek | méter/yard |
| Mérés pontossága | távolság: ±1 m / ±0,5%; szögek: ±1° |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 905 nm, <1 mW |
| Tápellátás | beépített 750 mAh lítium-ion akkumulátor |
| Kiegészítő | 1/4″-es szabványos menet, automatikus kikapcsolási funkció, pásztázási üzemmód, sebességszámítás |
| Használat | vadászat |
| Felhasználói szint | gyakorlott felhasználók, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_614381 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Stihl MS200 164txlna074+80txl64+610725n utángyártott 614381
S004_B26X1752125SV48 CST SuperLight belső gumi B26x1752125SV48 autós szelepes gumibelső
S006_614380 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Stihl MS192 124txlna074+80txl051e+610725n utángyártott 614380
S006_RP7-515 Indító javítókészlet Aspera Synergy tipusok, Ohv tipusok, Vantage tipusok, utángyártott RP7-515
S006_595350-1 Tömítés készlet Briggs 450,500 590590, 592640 utángyártott 595350-1
S006_188VXLHZ095 OREGON Láncvezető 325-1.5mm Husqvarna 254 68 szem 188VXLHZ095
S052_GP0951 Láncfűrész vezető lemez GPSW12-50NR 3/8' 1,3 mm 44 szem - GP0951
S052_GP0302 Láncfűrész vezető lemez GPO16-50NR 3/8' 1,3 mm 56 szem - GP0302
S006_561660 OREGON Láncvezető Combo 3/8p-1.3mm 56-szemes 2db 91VXL lánccal Husqvarna 561660
S006_120SDEA095 OREGON Láncvezető 3/8p-1.3mm Husqvarna 45 szem 1 szegecses 120SDEA095