A Levenhuk LX700 lézeres távolságmérő egy kompakt és könnyű készülék, amely a távolság és a szögek mérésén túl a mozgó tárgyak sebességét is kiszámolja. Gyors teljesítmény, alacsony energiafogyasztás és a mérések nagyfokú pontossága jellemzi. Különböző méretű nagy (pl. épületek vagy fák), illetve viszonylag kicsi (pl. zászlórudak vagy apróvadak) tárgyakat egyaránt célozhat vele. A készülék 700 méter távolságig mér.
Az optikai elemek 6x-os nagyítást biztosítanak, így az eszköz klasszikus egyszemes távcsőként is használható megfigyelésekhez. A távolságmérő két üzemmóddal rendelkezik: egyedi távolságmérési üzemmóddal és pásztázó üzemmóddal. Pásztázó üzemmódban a mérések folyamatosan végezhetők, ami például mozgó tárgy távolságmérésekor hasznos. Zászlórúdrögzítési üzemmód is rendelkezésre áll, amely a terepen lévő egyedi kisméretű objektum távolságának mérésére szolgál. Az eszköz gyorsan megtalálja a célpontot, és rezeg, amikor az rögzül a helyén. A készülék lejtő üzemmóddal is rendelkezik. Lejtő üzemmódban módban az összes mérési érték valós időben jelenik meg.
A készülék beépített újratölthető akkumulátorral működik, amely a mellékelt USB-kábelen keresztül tölthető (a hálózati adapter nem tartozék). Az automatikus kikapcsolás funkció kíméli az akkumulátort. Bár kézben való használatra készült, 1/4″-os állványmenettel rendelkezik, amellyel a távolságmérő szabványos háromlábú állványra rögzíthető a készülék stabilizálása érdekében.
Kérjük, vegye figyelembe: Az infravörös megvilágítást (infravörös sugárzást) a fénykép- és videokamerák, valamint a hasonló elektronikus eszközök működés közben érzékelik.
Főbb jellemzők:
- Szögek és távolság mérése két pont között függőlegesen és vízszintesen
- Mozgó tárgyak sebességének kiszámítása
- Egyedi távolságmérési üzemmód és pásztázó üzemmód
- Lejtőkompenzáció – a célpont megfelelő távolságának kiszámítása a felület lejtésének figyelembevételével
- Zászlórúdrögzítési üzemmód – kisméretű egyedi célpontoktól való távolság mérése, rezgés a célpont helyén való rögzítésekor
- Kompakt és könnyű kialakítás – tökéletes választás hosszú túrákhoz vagy vadászathoz
- Beépített újratölthető akkumulátorral működik, amely a mellékelt USB-kábellel hálózati tápegységről tölthető
- Háromlábú állványra szerelhető
A készlet tartalma:
- Lézeres távolságmérő
- USB-töltőkábel (C típus)
- Tok
- Csuklópánt
- Törlőkendő
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016146 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 7x13x11 cm |
| Szállítási súly | 0.34 kg |
| Nagyítás foka, x | 6 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 25 |
| Tartomány | 500 m-től 1000 m-ig |
| Hiba | ±1 m |
| Mérési tartomány, m | 5 — 700 |
| Mértékegységek | méter/yard |
| Mérés pontossága | távolság: ±1 m / ±0,5%; szögek: ±1° |
| Lézeres jelölő | 1-es osztály, 905 nm, <1 mW |
| Tápellátás | beépített 750 mAh lítium-ion akkumulátor |
| Kiegészítő | 1/4″-es szabványos menet, automatikus kikapcsolási funkció, pásztázási üzemmód, sebességszámítás |
| Használat | vadászat |
| Felhasználói szint | gyakorlott felhasználók, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Tok/doboz/táska a készletben | tok |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_596523 Karburátor fúvóka Briggs 550 főfúvóka 596523
S006_614381 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Stihl MS200 164txlna074+80txl64+610725n utángyártott 614381
S004_B26X1752125SV48 CST SuperLight belső gumi B26x1752125SV48 autós szelepes gumibelső
S006_614380 SpeedCut™ Nano Conversion Kit Stihl MS192 124txlna074+80txl051e+610725n utángyártott 614380
S006_RP7-515 Indító javítókészlet Aspera Synergy tipusok, Ohv tipusok, Vantage tipusok, utángyártott RP7-515
S006_595350-1 Tömítés készlet Briggs 450,500 590590, 592640 utángyártott 595350-1
S006_188VXLHZ095 OREGON Láncvezető 325-1.5mm Husqvarna 254 68 szem 188VXLHZ095
S052_GP0951 Láncfűrész vezető lemez GPSW12-50NR 3/8' 1,3 mm 44 szem - GP0951
S052_GP0302 Láncfűrész vezető lemez GPO16-50NR 3/8' 1,3 mm 56 szem - GP0302
S006_561660 OREGON Láncvezető Combo 3/8p-1.3mm 56-szemes 2db 91VXL lánccal Husqvarna 561660