A Levenhuk MED 10x végtelen-plan-akromatikus objektív végtelenre korrigált mikroszkópok tartozéka. Az ilyen mikroszkópok klinikai és diagnosztikai laboratóriumi szakemberek számára nagyszerűek, mivel lehetővé teszik további kutatóeszközök használatát, például polarizációs szűrőket, fáziskontrasztos eszközöket stb.
Az objektív plan-akromatikus optikája üvegből készül, tökéletesen korrigálja a képsík görbületet a látómező kisimításával, nagyban javítja a kontrasztot, a tisztaságot és a szín visszaadást. Az objektív 10-szeres nagyításra képes. A váza fémből készült.
A készlet tartalma:
- Objektív
- Műanyag tok
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555004761 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 3x6x3 cm |
| Szállítási súly | 0.082 kg |
| Lencse anyaga | optikai üveg |
| A váz anyaga | réz |
| Objektív osztály aberráció-korrekció szerint | sík-akromatikus |
| Nagyobbítás, x | 10 |
| Rekesznyílás | 0.25 |
| Munkatávolság, mm | 15.86 |
| Parfokális távolság, mm | 45 |
| Fedőüveg vastagsága, mm | 0,17 |
| Kompatibilis tubushossz, mm | végtelen |
| Menettípus | WJ 4/5"*1/36" |
| Rugós szerkezetű keret | nem |
| Immerzió | nem |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S052_5909319900 Scheppach TW 1300 - műhelykocsi 120 kg teherbírással - 5909319900
S005_Y122B501231 Yale Y122B/50/123/1 Króm lakat Y122B501231