A Levenhuk MED 20x plan-akromatikus objektív. Megszünteti a gömbi hibát és jelentősen csökkenti a látómező görbületét is. A kutató éles, részletgazdag és tiszta képet lát még komplex mikrostruktúrákkal dolgozva is. Az üveglencse 20x nagyítást ad. A váza fém.
A Levenhuk MED 20x objektív bármilyen márkájú mikroszkóppal használható.
A készlet tartalma:
- Objektív
- Műanyag tok
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555004716 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 3x6x3 cm |
| Szállítási súly | 0.104 kg |
| Lencse anyaga | optikai üveg |
| A váz anyaga | réz |
| Objektív osztály aberráció-korrekció szerint | sík-akromatikus |
| Nagyobbítás, x | 20 |
| Rekesznyílás | 0.4 |
| Munkatávolság, mm | 1.16 |
| Parfokális távolság, mm | 45 |
| Fedőüveg vastagsága, mm | 0,17 |
| Kompatibilis tubushossz, mm | 160 |
| Menettípus | WJ 4/5"*1/36" |
| Rugós szerkezetű keret | nem |
| Immerzió | nem |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S031_20070 Első tengely 108mm QR CR-MO 20070
S006_US-18149 Karb.jav.k.Hq-St 2 garn+2 tüsz US-18149
S006_300230505 Karburátor gégecső Robix 151 utángyártott 300230505
S006_30-414958 Tömítés hengertalp AL-KO BC225L 30-414958
S004_K12XC1027 CST Külső 12x1,75 (47-203) C1027 CST K12XC1027
S101_81702 Levenhuk Atom Digital DNB200 éjjellátó kétszemes távcső 81702