A Levenhuk Plössl 12 mm egy univerzális szemlencse, amely bármely teleszkóphoz jó kiegészítő. Jó választás refraktor, reflektor és katadioptrikus modellekhez. A(z) 1,25"-os tubusátmérőnek köszönhetően nincsenek kompatibilitási problémák. A szemlencse alkalmas a világűr és a mélyég megfigyelésére, és a fényszűrők felszerelésére szolgáló menetnek köszönhetően bármely csillagász készletét kibővítheti.
A többelemes optika üvegből készült. A lencsék teljesen és többrétegben bevonatoltak, hogy éles és tiszta képet állítsanak elő. A látómező 50°. A szemlencse váza alumíniumból készült. A lehajtható szemkagyló gumiból készült.
Jellemzők:
- Klasszikus univerzális szemkagyló teleszkópokhoz
- Kényelmes, 50°-os látómező; 1,25"-os tubusátmérő
- Többelemes optikai kialakítás; teljesen és többrétegben bevonatolt lencsék
- Alumínium váz; lehajtható, gumiból készült szemkagyló
- Fényszűrőmenet
A készlet tartalma:
- Szemlencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003740 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 8x4x4 cm |
| Szállítási súly | 0.08 kg |
| Típus | standard |
| Optikai rendszer | 4 alkotóelem 2 csoportban, Plössl |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Fókusztávolság, mm | 12 |
| Látómező, ° | 50 |
| Szemtávolság, mm | 9 |
| Szemlencse átmérője, mm | 1.25 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M28,5 x 0,6 mm |
| Váz | alumínium |
| Szemkagyló | gumi, összecsukható |
| Védősapkák a készletben | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S018_HK Comfort BEURER HK Comfort Melegítő párna
S003_109390 VDS PM1-400 Szárnyaskapu mozgató motor PM1400
S003_113977 DSC NEO HS2032PCBE kommunikátoros riasztóközpont panel
S003_113356 S. AM KeyTag No.5 125 kHz sárga 113356
S006_YD-45-E.1.6.2.1 Olajszivattyú csiga Kasei YD-45-E YD-45-E.1.6.2.1
S003_102283 TX-4CS 4 csatornás adó Fix kódos 4 csatornás távkapcsoló TX4CS
S003_114098 SOYAL AR-888H fekete hálózati vezérlő 114098
S052_CB01A2501111B Riwall RCG 60 faszenes grillsütő - CB01A2501111B