A(z) 1,25"-os tubusátmérővel rendelkező Levenhuk Plössl 20 mm többelemes szemlencse jó választás a csillagászati objektumok felkutatásához és tanulmányozásához. Bármilyen márkájú és optikai kialakítású teleszkóppal használható. A szemlencsén található szűrőmenet segít még érdekesebbé és izgalmasabbá tenni a bolygók, a Hold, a csillagködök és a galaxisok megfigyelését.
Az optikai elemek teljesen és többrétegben bevonatolt üvegből készültek, hogy a szemlencse éles és tiszta képet állítson elő a teljes látómezőben. A látómező 50°. A szemkagyló gumiból készült, és szükség szerint fel- és lehajtható. A szemlencse váza alumíniumból készült.
Jellemzők:
- Univerzális, többelemes szemlencse
- A lencsék többrétegben bevonatolt optikai üvegből készültek
- A látómező 50°
- Alumínium váz; lehajtható, gumiból készült szemkagyló
- Sztenderd 1,25"-os tubusátmérő; szűrőmenet
A készlet tartalma:
- Szemlencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003764 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 8x4x4 cm |
| Szállítási súly | 0.1 kg |
| Típus | standard |
| Optikai rendszer | 4 alkotóelem 2 csoportban, Plössl |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Fókusztávolság, mm | 20 |
| Látómező, ° | 50 |
| Szemtávolság, mm | 17 |
| Alkalmas megfigyelésekre szemüveg viselésekor | yes |
| Szemlencse átmérője, mm | 1.25 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M28,5 x 0,6 mm |
| Váz | alumínium |
| Szemkagyló | gumi, összecsukható |
| Védősapkák a készletben | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_158PXBK095 OREGON láncvezető 158PXBK095 325 64sz 1.5
S006_120250037-T322 Tömítés szelepfedél Loncin 1P61FC 120250037-T322
S006_US-23241/5CS Karb.gumicumi Zama C1-tip US-23241/5CS
S006_30-411734 Tömítés hengertalp AL-KO BC4535II 30-411734
S006_CG330A-3E-2B Hajtószár cső Kasei CG415Q43 CG330A-3E-2B
S006_30400-Z440210-00A0 Gyújtótekercs RATO RV210 30400-Z440210-00A0
S101_74097 Levenhuk LabZZ MC4 egyszemes távcső 74097
S003_101834 Golmar 2110/AL Audios kültériegység modul
S003_107430 Global Fire VALKYRIECSR Equipment hagyományos hangjelző
S006_180660077-0001 Tömítés kipufogó Loncin 1P65FE-3 180660077-0001
S006_EBV260-3E.1.2.2 Tömítés kipufogó Kasei EBV260-3E EBV260-3E.1.2.2