A Levenhuk Plössl 32 mm szemlencse kiváló választás a csillagködök, a galaxisok és a csillaghalmazok megfigyeléséhez. Bármely teleszkópra felszerelhető. A kis nagyításnak köszönhetően kényelmesen használható a mélyég tanulmányozására. Kényelmes, 48°-os látómezővel, valamint fényszűrő felszerelésére szolgáló menettel rendelkezik. A szemlencse 1,25"-os tubusátmérővel rendelkezik, így a legtöbb modern teleszkóppal kompatibilis.
A lencsék teljesen és többrétegben bevonatolt optikai üvegből készültek. A többelemes optika éles és tiszta képeket nyújt a teljes látómezőben. Az optikai elemek egy alumínium vázban találhatók, amely megbízhatóan védi a lencséket a balesetből eredő sérülésektől. A lehajtható szemkagyló gumiból készült. A szemtávolság elegendő ahhoz, hogy szemüvegben is végezhessen megfigyelést.
Jellemzők:
- Klasszikus szemlencse a mélyégobjektumok megfigyeléséhez
- Teljesen és többrétegben bevonatolt üvegből készült optikai elemek
- A látómező 48°, a tubusátmérő pedig 1,25"
- Nagy szemtávolság, gumiból készült lehajtható szemkagyló
- A speciális menetnek köszönhetően lehetőség van fényszűrőt felszerelni
A készlet tartalma:
- Szemlencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003788 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x5x5 cm |
| Szállítási súly | 0.16 kg |
| Típus | standard |
| Optikai rendszer | 4 alkotóelem 2 csoportban, Plössl |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Fókusztávolság, mm | 32 |
| Látómező, ° | 48 |
| Szemtávolság, mm | 27 |
| Alkalmas megfigyelésekre szemüveg viselésekor | yes |
| Szemlencse átmérője, mm | 1.25 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M28,5 x 0,6 mm |
| Váz | alumínium |
| Szemkagyló | gumi, összecsukható |
| Védősapkák a készletben | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S003_101834 Golmar 2110/AL Audios kültériegység modul
S003_107430 Global Fire VALKYRIECSR Equipment hagyományos hangjelző
S006_180660077-0001 Tömítés kipufogó Loncin 1P65FE-3 180660077-0001
S006_EBV260-3E.1.2.2 Tömítés kipufogó Kasei EBV260-3E EBV260-3E.1.2.2
S003_112029 ELMES ELECTRONIC RP501RH Rádió adó 112029
S006_515068 Védőszemüveg Oregon átlátszó 515068
S003_114393 S. AM Proximity kártyatok No.1 zöld 114393