A Levenhuk Plössl 4 mm egy rövidfókuszú, többelemes szemlencse 1,25"-os tubusátmérővel. A legtöbb modern teleszkóppal használható azok márkájától és optikai kialakításától függetlenül. Remek választás a Hold, valamint a Naprendszer bolygóinak megfigyeléséhez. A speciális menetnek köszönhetően fényszűrőket lehet szerelni erre a szemlencsére. Így a csillagászati objektumokat a legrészletesebben lehet megfigyelni.
A lencsék teljesen és többrétegben bevonatolt üvegből készültek. A fókusztávolság 4 mm, a látómező pedig 50°. Az alumínium váz megvédi a szemlencse optikai elemeit. A lehajtható, gumiból készült szemkagyló kényelmesebbé teszi a hosszú megfigyelést.
Jellemzők:
- Többelemes optika
- Teljesen és többrétegben bevonatolt üveg lencsék
- Kényelmes, 50°-os látómező
- Bármilyen teleszkóppal magasfokú nagyítást biztosít
- Menet fényszűrő felszereléséhez
A készlet tartalma:
- Szemlencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003719 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 8x4x4 cm |
| Szállítási súly | 0.06 kg |
| Típus | standard |
| Optikai rendszer | 4 alkotóelem 2 csoportban, Plössl |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Fókusztávolság, mm | 4 |
| Látómező, ° | 50 |
| Szemtávolság, mm | 3.5 |
| Szemlencse átmérője, mm | 1.25 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M28,5 x 0,6 mm |
| Váz | alumínium |
| Szemkagyló | gumi, összecsukható |
| Védősapkák a készletben | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S003_105875 YOKO YK-9103 Színes kamera YK9103
S006_21D-62302-60 Karburátor komplett Kasei EX21 21D-62302-60
S006_US-18149 Karb.jav.k.Hq-St 2 garn+2 tüsz US-18149
S006_300230505 Karburátor gégecső Robix 151 utángyártott 300230505
S006_30-414958 Tömítés hengertalp AL-KO BC225L 30-414958
S004_K12XC1027 CST Külső 12x1,75 (47-203) C1027 CST K12XC1027
S101_81702 Levenhuk Atom Digital DNB200 éjjellátó kétszemes távcső 81702