A Levenhuk Plössl 40 mm hosszú fókuszú szemlencse kiváló választás a mélyégobjektumok megfigyeléséhez. A kényelmes, 48° -os látómezejének köszönhetően jól használható a terjedelmes csillagködök, galaxisok és csillaghalmazok tanulmányozására. Szűrőmenettel is rendelkezik.
A többelemes optikai kialakítás teljesen és többrétegben bevonatolt üveglencsékből tevődik össze. Egy robusztus, alumínium vázban találhatók. A gumiból készült szemkagyló lehajtható kialakítású. A szemlencse nagy szemtávolsága miatt szemüvegben is végezhet megfigyelést.
A szemlencse 1,25"-os tubusátmérővel rendelkezik, így a legtöbb modern teleszkóppal kompatibilis.
Jellemzők:
- A hosszú fókuszú szemlencse ideális a mélyég megfigyeléséhez.
- A(z) 48°-os látómezővel kényelmesen felkutathatók a csillagászati objektumok
- Több elemből álló, teljesen és többrétegben bevonatolt üveg optikai elemek
- Nagy szemtávolság; gumiból készült lehajtható szemkagyló
- 1,25"-os tubusátmérő; szűrőmenet
A készlet tartalma:
- Szemlencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003795 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 11x5x5 cm |
| Szállítási súly | 0.2 kg |
| Típus | standard |
| Optikai rendszer | 4 alkotóelem 2 csoportban, Plössl |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Fókusztávolság, mm | 40 |
| Látómező, ° | 48 |
| Szemtávolság, mm | 31 |
| Alkalmas megfigyelésekre szemüveg viselésekor | yes |
| Szemlencse átmérője, mm | 1.25 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M28,5 x 0,6 mm |
| Váz | alumínium |
| Szemkagyló | gumi, összecsukható |
| Védősapkák a készletben | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_HP23.2.1 Gyújtás komplett Kasei 3CS230EF HP23.2.1
S006_90404 OREGON Reszelő készlet 5.5mm 7/32" 90404
S018_HT 15 Beurer HT 15 Tetűfésű HT15
S040_11.0.5830.00 ROSSMAX Antidecubitus matrac AM 30 11.0.5830.00
S034_9835-20 GARDENA 9835-20 Elektromos sövénynyíró PowerCut 700/65
S052_REH 5045 RIWALL REH 5045 Sövényvágó elektromos REH5045
S035_930166 QMED memóriahabos fedőmatrac 90x200x6cm
S052_14730-20 Gardena ComfortCut 50/18V P4A Sövénynyíró akkumulátorral - 14730-20