A Levenhuk Plössl 6 mm szemlencse egy kiegészítő a(z) 1,25"-os fókuszállítóval rendelkező teleszkópokhoz. Bármilyen optikai kialakítású teleszkóppal (katadioptrikus, refraktor és reflektor) kompatibilis. A szemlencse bármilyen teleszkópra szerelve magasfokú nagyítást biztosít. Vagyis jó választás a világűr megfigyeléséhez. A fényszűrőmenetnek köszönhetően a szemlencse különféle szűrőkkel kompatibilis, beleértve a Hold-szűrőt, a Naprendszer bolygóinak megfigyelésére alkalmas szűrőket, valamint a mélyégobjektumok megfigyelésére alkalmas szűrőket.
A többelemes optika teljesen és többrétegben bevonatolt üvegből készült. A látómező 50°. A váz alumíniumból készül, így tartós és robusztus. A lehajtható szemkagyló gumiból készült.
Jellemzők:
- Bolygófigyelő szemlencse 50°-os látómezővel
- Bármilyen teleszkóppal magasfokú nagyítást biztosít
- Teljesen és többrétegben bevonatolt üvegből készült optikai elemek
- A sztenderd tubusátmérőnek köszönhetően a legtöbb teleszkóphoz megfelelő
- Menet fényszűrő felszereléséhez
A készlet tartalma:
- Szemlencse
- Védősapka – 2 db
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | 2 év |
| EAN | 5905555003726 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 8x4x4 cm |
| Szállítási súly | 0.07 kg |
| Típus | standard |
| Optikai rendszer | 4 alkotóelem 2 csoportban, Plössl |
| Tubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Fókusztávolság, mm | 6 |
| Látómező, ° | 50 |
| Szemtávolság, mm | 5 |
| Szemlencse átmérője, mm | 1.25 |
| Szűrőmenet | yes |
| Szűrőmenet | M28,5 x 0,6 mm |
| Váz | alumínium |
| Szemkagyló | gumi, összecsukható |
| Védősapkák a készletben | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -5 — 35 |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S052_V033492 Villager ELEKTROMOS SÖVÉNYVÁGÓ VHT 500 - V033492
S052_REH 5045 RIWALL REH 5045 Sövényvágó elektromos REH5045
S035_930166 QMED memóriahabos fedőmatrac 90x200x6cm
S052_14730-20 Gardena ComfortCut 50/18V P4A Sövénynyíró akkumulátorral - 14730-20