| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555009711 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x40x27 cm |
| Szállítási súly | 3.36 kg |
| Típus | biológiai, digitális, fény/optikai |
| Mikroszkóp fejrész típusa | monokuláris |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Fejrész | 360°-ban forgatható |
| Fej dőlésszöge | 45° |
| Nagyítás foka, x | 64 — 1280 |
| Nagyítási tartomány | 800x—1280x-os |
| Szemlencsecső átmérője, mm | 23.2 |
| Szemlencsék | WF16x |
| Objektívek | akromatikus: 4x, 10x, 40xs (rugós) |
| Forgó tárgylencsefoglalat | 3 objektív számára |
| Tárgyasztal, mm | 90x90 |
| Tárgyasztal mozgatási tartomány, fókuszálási szerkezettel, mm | 0—11 (függőlegesen) |
| Tárgyasztal | csíptetőkkel |
| Kondenzor | N.A. 0,65 |
| Diafragma | diafragmalemez (6 rekesznyílás) |
| Fókusz | durva |
| Váz | fém |
| Megvilágítás | LED |
| Fényerősség-szabályozás | yes |
| Tápellátás | 2 db AA elem (a készlet nem tartalmazza), 220 V/50 Hz |
| Áramellátás: elemekkel/beépített akkumulátorral | igen |
| Fényforrás típusa | 3—3,2 V LED (alsó és felső világítás) |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Használat | iskola/oktatás |
| Fényforrás elhelyezkedése | két helyen |
| Vizsgálati módszer | világos látótér |
| Kísérletező készlet a csomag tartozéka | yes |
| Digitális kamera tartozik hozzá | yes |
| Barlow-lencse | 2x |
| Tok/doboz/táska a készletben | doboz, porvédő |
| Doboz/táska/hátizsáka a készletben | yes |
| Megapixel | 2 |
| Videófelvétel | igen |
| Képformátum | *.jpg, *.bmp, *.png stb. |
| Videóformátum | kimenet: *.wmv, *.avi, *.h264 (Windows 8 és újabb), *h265 (Windows 10 és újabb) |
| Fehéregyensúly | automata, kézi |
| Expozíció-szabályozás | automata, kézi |
| Felhasználás helye | szemlencsecső (a szemlencse helyett) |
| Expozíciós módszer | elektronikus zár (ERS) |
| Szoftver, illesztőprogramok | LevenhukLite |
| Programozható beállítások | expozíció-szabályozás, fényerő, képméret |
| Kimenet | USB 2.0 |
| Rendszerkövetelmények | Windows 8/10/11 (32 vagy 64 bites), Mac OS X, Linux, 2,8 GHz-es Intel Core 2 vagy annál nagyobb teljesítményű processzor, legalább 2 GB RAM, USB 2.0 port, CD-ROM |
| Kamera tápellátása | USB-kábelen keresztül |