A Levenhuk Skyline BASE 70T tökéletes választás a világűrrel kapcsolatos elsőmegfigyelésekhez. A refraktor azon túl, hogy könnyen kezelhető, éles ésrészletgazdag képet nyújt a Hold felületéről vagy a földi objektumokról. Abőséges tartozékkészletben számos optikai tartozék megtalálható, ennekköszönhetően a Levenhuk Skyline BASE 70T teleszkóppal a Naprendszer számosbolygója, és néhány mélyég-objektum is megfigyelhető. A megfigyelhetőobjektumok között szerepelnek a Vénusz, Jupiter, Mars, kettős- és halványcsillagok, nyílt- és gömbhalmazok.
A teleszkópban található lencsék teljesen bevonatolt üvegből készültek. Ennekköszönhetően olyan éles és kontrasztos képet nyújtanak, amely még maximálisnagyítás melletti megfigyelések során is részletgazdag marad. Az optikai tubuspontos ráirányítását a megfigyelt objektumra egy 6x nagyítású optikaikeresőtávcső és egy hagyományos alt-azimut állvány segíti. Ennek használataegyszerű és felhasználóbarát, amely még a kezdő megfigyelők számára sem jelentnehézséget.
A megfigyelésekhez számos tartozék közvetlenül már a dobozban megtalálható:két szemlencse, egy Barlow-lencse és egy diagonális tükör. Ezek tökéletesenkompatibilisek a teleszkóppal, segítségükkel pedig a világűr a lehetőlegnagyobb hatékonysággal megfigyelhető. A földi tájak tanulmányozásáhozdiagonális tükröt érdemes használni: ez javítja a torzítást.
Az optikai tartozékokon túl a készletben egy masszív és megbízható, alumíniumháromlábú állvány is található. A háromlábú állványhoz egy hasznostartozéktartó tálca is rögzül. A háromlábú állvány lábai állíthatók.
Jellemzők:
- Hagyományos refraktor a világűr vagy a földi objektumok tanulmányozására
- Egyszerűen kezelhető alt-azimut állvány
- Teljesen bevonatolt üvegből készült optikai elemek
- Bőséges tartozékkészlet: szemlencsék, diagonális tükör, Barlow-lencse
- Ideális választás kezdő megfigyelők számára
A készlet tartalma:
- Teleszkóp optikai tubusa
- Alt-azimut állvány
- Alumínium háromlábú állvány tartozéktartó tálcával
- 6x24 optikai keresőtávcső
- SUPER 10 mm (70x) szemlencse
- SUPER 25 mm (28x) szemlencse
- 2x Barlow-lencse
- Diagonális tükör
- Használati útmutató és élettartamra szóló szavatosság
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002286 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 98x31x24 cm |
| Szállítási súly | 5.8 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Optikai bevonat | szabványos |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 70 |
| Fókusztávolság, mm | 700 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 140 |
| Rekesznyílás | f/10 |
| Határmagnitúdó | 11.33 |
| Szemlencsék | SUPER 10 mm (70x), SUPER 25 mm (28x) |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Barlow-lencse | 2x |
| Keresőtávcső | optikai, 6x24 |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | állítható |
| Tartozéktálca | yes |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut, AZ2 |
| Optikai tubus anyaga | alumínium |
| Felhasználói szint | kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | könnyű |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói, földi objektumok, mélyég-objektumok |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_30-492164 Bowden hajtás AL-KO 4.6SP-S Easy 30-492164
S006_S-1093046 Védőálarc szitaszövésű pótlap S-1093046
S006_30400-Z440210-00A0 Gyújtótekercs RATO RV210 30400-Z440210-00A0
S101_74097 Levenhuk LabZZ MC4 egyszemes távcső 74097
S003_101834 Golmar 2110/AL Audios kültériegység modul
S003_107430 Global Fire VALKYRIECSR Equipment hagyományos hangjelző
S006_180660077-0001 Tömítés kipufogó Loncin 1P65FE-3 180660077-0001
S006_EBV260-3E.1.2.2 Tömítés kipufogó Kasei EBV260-3E EBV260-3E.1.2.2
S003_112029 ELMES ELECTRONIC RP501RH Rádió adó 112029