A Levenhuk Skyline Travel 50 teleszkóp nagyszerű lehetőség arra, hogymegtanulja a csillagászat alapjait, és igazi űrkutatóvá váljon. Arefraktorteleszkópot nagyon egyszerű összeszerelni, ezáltal tökéletesválasztás gyermekeknek és belépőszintű felhasználóknak. Megfigyelheti vele aHold felületét, a Naprendszer bolygóit, és még a mélyen fekvő legfényesebbobjektumokat is. A teleszkóp földi megfigyelésekhez egyaránt alkalmas.
A teljesen bevonatolt üvegből készült optikai elemeknek köszönhetően aLevenhuk Skyline Travel 50 teleszkóp részletes, éles és tiszta képet nyújttorzítások nélkül. A készlet minden szükséges eszközt tartalmaz: kétszemlencse, Barlow-lencse és diagonális tükör. Ezek a tartozékok max. 135x-ösnagyítást tesznek lehetővé.
Az optikai tubus alt-azimut állványra van szerelve. A tubus kompakt és könnyű–fele akkora, mint a legtöbb refraktortubus. Az ilyen típusú állvány nemigényel előzetes beállítást, használata nagyon egyszerű. Ahhoz, hogy ateleszkópot a kívánt objektumra irányítsa, egyszerűen csak forgassa elfüggőlegesen és vízszintesen. A háromlábú alumínium állvány magasságaállítható. A készlet a teleszkóp egyszerű szállítása érdekében egy kényelmeshátitáskát is tartalmaz. A könnyű szerkezetnek köszönhetően még egy gyermek iskönnyedén tud utazni a teleszkóppal.
A Levenhuk Skyline Travel 50 tökéletes választás a városi fényektől távolvégzett megfigyelésekhez, valamint családi kirándulásokhoz és hétvégiutazásokhoz.
Jellemzők:
- Tökéletes választás a csillagászat terén még kezdők számára
- Könnyű szerkezet és rövidített optikai tubus
- Földi és csillagászati megfigyelésekhez is megfelelő;
- Max. 135-szörös nagyítóerő az alapkészletben
- Egyszerű alt-azimut állvány
- A készlethez kényelmes hátitáska is tartozik a szállításhoz
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Skyline Travel 50 teleszkóp
- Állvány
- 2x optikai keresőtávcső
- Szemlencse: H8, 1,25’’
- Szemlencse: H20, 1,25’’
- Diagonális tükör
- 3x Barlow-lencse
- Alumínium háromlábú állvány
- Teleszkóp-táska
- Használati útmutató és garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555002347 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 45x33x16 cm |
| Szállítási súly | 2.3 kg |
| Optikai kialakítás | refraktor |
| Optikai elemek anyaga | optikai üveg |
| Optikai bevonat | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 50 |
| Fókusztávolság, mm | 360 |
| Legnagyobb gyakorlati nagyítás, x | 100 |
| Rekesznyílás | f/7.2 |
| Határmagnitúdó | 10.59 |
| Szemlencsék | H20 mm (18x), H8 mm (45x) |
| Szemlencsetubus átmérője, hüvelyk | 1,25 |
| Barlow-lencse | 3x |
| Keresőtávcső | optikai, 2x |
| Háromlábú állvány | alumínium |
| Háromlábú állvány magassága, mm | 400–1250 |
| Teleszkópszabályozás | kézi |
| Állvány | alt-azimut |
| Optikai tubus anyaga | alumínium |
| Felhasználói szint | gyerekeknek, kezdők |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Megfigyelt objektum | a Naprendszer bolygói, földi objektumok |
| Tok/doboz/táska a készletben | hátizsák |
| Doboz/táska/hátizsáka a készletben | yes |
| Kibővített tartozékkészlet | yes |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S004_K700X38C1920 CST Külső 40-622 (700x38C) C1920 Platinum Protector EPS + LDP3 Reflex CST K700X38C1920
S006_168F.5.1 Indító komplett Kasei QGZ50-15-20 168F.5.1
S006_US-290-391 Bowden fék Murray 2s véggel utángyártott US-290-391
S006_170430147-320/2CS Tömítés karburátorhoz Loncin 1P61FC hővédő tömítéshez 2db/csomag 170430147-320/2CS
S006_183PXLBA074 Vezető 325-1.6mm Stihl 68 szem oregon 183PXLBA074
S003_113269 SOCONAILS CN50 Pneumatikus dobtáras szögbelövő gép
S006_T3/100-1 Karburátor javítókészlet Terra T-20 utángyártott T3/100-1
S004_00530 SIGMA Computeralk Sigma vezetékes konzol szett mágnessel 2032, 90 cm 00530
S101_79669 Levenhuk LabZZ FL5 narancssárga túlélőkészlet-karkötő 79669