A Levenhuk Spyglass SG2 egy visszahúzható tokkal készült figyelőtávcső, amely visszaidézi az antik messzelátók hangulatát. A ház rézből készült, és a fő csőnél bőrborítást kapott. Az üveg optikai elemek lenyűgöző képet nyújtanak a minket körülvevő világ szépségéről. A nagyítóerő 12x-es, amellyel megfelelő részletességgel figyelhetők meg a tájak, a városi látképek, az állatok, madarak és a távoli objektumok. A fénygyűjtő optikai elemek nagyon hasznosnak bizonyulnak, ha kevés fényben szeretne megfigyeléseket végezni.
A Levenhuk Spyglass SG2 figyelőtávcső egy nagyítóeszköz és egy stílusos gyűjteménybe való darab egyben. Tökéletes ajándék azoknak, akik imádják az egyedi darabokat és a történelmet.
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levenhuk Spyglass SG2
- Törlőkendő
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555006680 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x9x6 cm |
| Szállítási súly | 0.55 kg |
| Nagyítási tartomány | akár 45x |
| Nagyítás foka, x | 12 |
| Objektívlencse átmérője | legfeljebb 60 mm |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 30 |
| Optikai tengelygörbe | nem |
| Optikai elemek anyaga | BK-7 |
| Lencse bevonata | kék |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 2.5 |
| Szemtávolság, mm | 11 |
| Szürkületi érték | 24.5 |
| Relatív fényesség | 24.5 |
| Látómező, ° | 2.1 |
| Látómező, m/1000 m | 35 |
| Közelfókusz, m | 5 |
| Váz | fém |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -30 — 50 |
| Használat | (3—7 éves) gyermekek, turisztikai felhasználás |
| Tok/doboz/táska a készletben | doboz |
| Az összeszerelés és a telepítés nehézségi szintje | rendkívül egyszerű |
| Felhasználói szint | gyerekeknek |
A termék várható szállítási ideje 1-2 munkanap. Amennyiben a termék mégsem érhető el beszállítónknál, tájékoztatjuk Önt a várható beérkezési időről. Rendelés leadás előtt a beérkezés pontos idejéről telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S052_5908207901 Scheppach AB 1500 X bontókalapács 6 kg - 5908207901
S006_MOG789/R MOG789/R fűnyírókés 71 cm CASTELGARDEN
S052_113610 Al-ko LB 4060 ENERGY FLEX lombfújó 113610
S006_90PX050E OREGON láncfűrész lánc 3/8p-1.1mm 90PX90PX050E
S006_M20005 Damil 2.0mm kerek 15 méter MAMMUT bliszteres M20005
S052_IS11079 ISKRA BENZINES HÁTI FŰKASZA BG-TU520 - IS11079
S034_3381-20 GARDENA 3381-20 Combisystem fűgereblye 60 cm
S006_150290044-0001 Motorolajszűrő Loncin LC2P76F belső 150290044-0001
S003_114187 TellSystem SMA-Grand 7 GSM antenna 114187
S034_3099-20 GARDENA állítható műanyag lombseprű 3099-20