A Levenhuk Vegas ED 8x42 egyszemes távcső egy felső kategóriás optikai műszer, ami extra alacsony szórású lencsékkel rendelkezik. Tisztább, élesebb és valóságosabb képet alkotnak, mint a normál optikai üveg. Ez az egyszemes távcső nagyszerű eszköz olyan igényes ügyfeleknek, akik torzítások nélkül kívánják megfigyelni a világot, akik telített színeket szeretnének látni és bármely időjárási és világítási körülmények között szeretnének megfigyeléseket végezni. A Levenhuk Vegas ED 8x42 egy nagy rekesznyílású, megbízható optikai műszer a természet és a városi környezet megfigyeléséhez.
A bevonatolt lencsék extra alacsony szórású üvegből készültek
Az extra alacsony szórású optikai elemek jelentősen csökkentik a kromatikus torzításokat, megszüntetik a járulékos halojelenségeket, fokozzák a kontrasztot és a színvisszaadást. A teljes és többrétegű bevonat növeli az elkészült kép fényerejét és lehetővé teszi a megfigyelést még rossz fényviszonyok között is. A 2 méteres közelfókusz lehetővé teszi a közeli objektumok vizsgálatát és az egyszemes távcső beltéri használatát. A széles látómező hasznos gyorsan mozgó célobjektumok követésekor. Ezen felül ez az egyszemes távcső hosszú szemtávolsággal büszkélkedhet, ami nagyon praktikus szemüvegben történő megfigyelések elvégzése során.
A könnyű, vízálló ház nitrogénnel van megtöltve
A Levenhuk Vegas ED 8x42 egyszemes távcső ellenáll a rossz időjárási körülményeknek. Lencséi a hirtelen hőmérséklet-változások során sem párásodnak be, a ház pedig nem engedi be a nedvességet, a port és a sarat sem. Az egyszemes távcső nitrogénnel van töltve, hermetikusan szigetelt háza megvédi az optikai eszközt akkor is, ha az teljesen elmerül a vízben.
Ez az egyszemes távcső rögzíthető háromlábú állványhoz; ebben az esetben az elkészült kép stabilabb lesz.
Jellemzők:
- Extra alacsony szórású optikai elemekkel
- Teljesen és többrétegben bevonatolt optikai felületek
- A vízálló ház könnyű műanyagból készült, ezen felül egy gumi szemkagylóval is rendelkezik
- Háromlábú állványhoz adaptálható
- Stílusos ajándékdoboz
A készlet tartalma:
- Egyszemes távcső
- Táska
- Szemlencse és objektívlencse-védősapkák
- Törlőkendő
- Pánt
- Használati útmutató és élettartam garancia
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555001753 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 23x20x11 cm |
| Szállítási súly | 1.25 kg |
| Nagyítás foka, x | 8 |
| Objektívlencse átmérője (rekesznyílás), mm | 42 |
| Optikai elemek anyaga | ED (extra-alacsony szórású üveg) |
| Lencse bevonata | teljesen és több rétegben bevonatolt |
| Kilépő pupilla átmérője, mm | 5.2 |
| Szemtávolság, mm | 17.2 |
| Látómező, ° | 7.5 |
| Látómező, m/1000 m | 131 |
| Közelfókusz, m | 2 |
| Szemkagyló | gumi |
| Váz | gumírozott, műanyag |
| Váz töltőanyaga | nitrogén |
| Háromlábú állványra történő felszerelés | yes |
| Vízálló | yes |
| Nedvességállóság | yes |
| A nedvesség/víz elleni védelem mértéke | IPx7 vízálló (max. 1 m mélységű vízbemerülés elleni védelem) |
| Zárt váz | yes |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány, °C | -15 — 40 |
| Állvánnyal is használható | igen |
| Tok/doboz/táska a készletben | doboz |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S006_30-418109 Levegőszűrő betét AL-KO PRO700 V2 komplett 30-418109
S101_74321 Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x mikroszkóp lila 74321
S006_160SXEA095 OREGON Láncvezető 3/8p-1.3mm Husqvarna 56 szem 160SXEA095
S004_B275X190/215SV CST SuperLight belső gumi B275x190/215SV autó szelepes gumibelső
S006_US-180-104/M Gázbowden gázkarral, merevszálú 175 cm, utángyártott US-180-104/M
S006_1122-030-2005/C Dugattyú komplett Stihl 066 54mm utángyártott 1122-030-2005/C
S101_78415 Discovery Prof DPS 25 mikropreparátum mintakészlet. „Biológia, madarak stb.” 78415