A Levenhuk Wezzer Air MC10 bármely városi lakos nélkülözhetetlen eszköze, legfőképpen azok számára, akiknek napi rutinjukba nem túlzottan fér bele egészségük védelme ill. jóllétük növelése. Ha a szobát, amelyben tartózkodik, sokáig nem szellőzteti ki, ott jelentősen megnövekedik a levegő széndioxid-tartalma, amely alacsony teljesítményhez, fáradságérzethez és fejfájáshoz vezethet. Ennek megelőzésére használja a Levenhuk Wezzer Air MC10 levegőminőség-érzékelőt.
Az eszközben beépített CO2-érzékelő található, amely kimutatják ezeket a negatív változásokat. Nem csak az aktuális adatokat jeleníti meg a képernyőjén, de a kritikus értékekről szintén jelenti. Ha teljes mértékben elfoglalt a munkaprojektjével vagy belefeledkezik a kedvenc hobbijába és nem követi a kijelzett értékeket, az eszköz jelezni fogja, hogy mikor van itt az ideje szellőztetni a szobában. A legkisebb és a legnagyobb értékeket szintén rögzíti és grafikusan megjeleníti egy skála mentén, hogy a szoba mikroklímája mennyire megfelelő.
A CO2-szintek mérése mellett a Levenhuk Wezzer Air MC10 levegőminőség-érzékelő a szoba hőmérsékletét és a páratartalmát méri. Tápellátását egy tölthető akkumulátor biztosítja, amelynek alacsony töltésszintjét szintén kijelzi az eszköz.
Főbb jellemzők:
- Érzékeli a széndioxidszintet a helyiségben
- Rögzíti a legkisebb és a legnagyobb értékeket
- Figyelmeztet a veszélyes CO2-szintekre
- Komfortérzet-skála, hőmérő és páratartalom-mérő
- Újratölthető akkumulátorról működik
A készlet a következőket tartalmazza:
- Levegőminőség-érzékelő
- Micro-USB-kábel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016191 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 17x11x10 cm |
| Szállítási súly | 0.26 kg |
| Felhasználás helye | beltéri |
| Típus | levegőminőség-elemző |
| Beépített funkciók | CO₂ érzékelő, higrométer, hőmérő |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20–85% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| === Elválasztójel === | Levegőelemző |
| CO₂ érzékelő | yes |
| Mérési tartomány | CO₂: 400–5000 ppm |
| Rendeltetés | minimum és maximum értékek érzékelése, riasztás kritikus CO₂-értékről |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | egyszínű |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | beépített Li-ionos akkumulátor 1600 mAh, hálózati aljzatból tölthető micro-USB-kábel segítségével (tartozék), 5 V, 1000 mA (opcionális váltakozóáramú (AC) adapter vagy okostelefon-töltő szükséges) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Világítással | yes |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
| Kiegészítő | alacsony töltésszint jelzése |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S005_BV50000030 Basi V50 30/60 Nikkel fogazott kulcsos zárbetét BV50000030
S004_DITRTN3HBC0-AM PROLOGO Nyereg PR DIMENSION-TRI 143 CPC TIROX HARD fekete 6892 6892 DITRTN3HBC0-AM
S003_110187 SOYAL AR-725EB-M fekete Komplett vezérlő és kártyaolvasó AR725EBM
S032_8922171 JKH 2 x 4 fokos alumínium kétágú háztartási létra 8922171
S003_102181 GG TWIST 230 Kétmotoros vezérlő szárnyas kapukhoz TWIST230
S005_B61223000 Basi VHS 612H 30 63 vízvédett hosszú kengyeles lakat B61223000
S004_DIEVTN5HB24-AM PROLOGO Nyereg PR DIMENSION EVA TIROX 156 HARD fekete DIEVTN5HB24-AM
S004_A6A307200389 MERIDA Kormány ME Team SL 1P ROAD 420 mm / 90 mm SPACER KIT+COMPUTER MOUNT KIT+MRBHB-01 A6A307200389
S100_6390462 G21 GA-SZ-4x4-4,6M többfunkciós alumínium létra alumínium 6390462
S035_71319 B-4210 Egykezes hajtású kerekesszék jobb oldali hajtással 50cm
S003_102297 BERASEC TX 2R 12T 2 csatornás ugrókódos Bestar/Berasec vevőpanelekhez TX2R12T