A Levenhuk Wezzer Air MC50 levegőminőség-érzékelő készülék a szén-dioxid szintjét méri, majd a leolvasott értékeket megjeleníti az LCD-képernyőn. Ez egy olyan lényeges paraméter, amely meghatározza a beltéri levegő minőségét, és ezáltal befolyásolja a helyiségben tartózkodók mindennapi komfortérzetét. A magas szén-dioxid-szint – láthatatlan, de mégis veszélyes tényezőként – fáradékonyságot, fejfájást, csökkent teljesítményt és egyéb kellemetlen tüneteket okoz. Gondoskodjon a jobb levegőminőségről a Levenhuk Wezzer Air készülék segítségével, hogy gyorsan és egyszerűen javítsa életminőségét!
A szén-dioxid-riasztásoknak köszönhetően mindig tudni fogja, hogy mikor jött el az ideje, hogy kiszellőztesse a helyiséget. Azt is megállapíthatja, hogy melyik helyiségben lépi túl leggyakrabban a CO₂-szint a határértéket, hogy néhány szobanövénnyel növelhesse a helyiség levegőjének minőségét. A Levenhuk Wezzer Air MC50 érzékelő rendelkezik továbbá mosolyfejekkel jelölt komfortfokozat-skálával, hőmérővel és páratartalom-mérővel is. Ez egy nagyszerű módja annak, hogy szabályozza a mikroklímát otthonában, az osztályteremben vagy az irodában.
A Levenhuk Wezzer Air MC50 falra szerelhető vagy asztalra helyezhető modell. A belső tér dísze lesz, és tökéletes ajándék bárkinek, aki rajong az otthoni okoseszközökért. A nagyméretű számjegyek és a színes kijelző felhasználóbaráttá teszik a készülékkel való interakciót. A készülék beépített akkumulátorral működik. A képernyőn megjelenő töltésszintjelző értesít, hogy időben töltse fel a készüléket.
Főbb jellemzők:
- Méri a szén-dioxid szintjét, és figyelmeztet a határérték túllépése esetén
- A beépített hőmérő és páratartalom-mérő segítségével figyeli a hőmérsékletet és a páratartalmat
- Masszív ABS műanyag tok, háttérvilágítású színes LCD-képernyő
- Komfortszint vizuális megjelenítése: Gyermekeknek is könnyű a navigáció
- Beépített újratölthető akkumulátorral működik
A készlet tartalma:
- Levegőminőség-érzékelő
- USB-kábel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555003078 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 33x10x4 cm |
| Szállítási súly | 0.565 kg |
| Felhasználás helye | beltéri |
| Típus | levegőminőség-elemző |
| Beépített funkciók | CO₂ érzékelő, higrométer, hőmérő |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20–85% |
| Mérési felbontás | 1% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| Mérési felbontás | 1 °C |
| === Elválasztójel === | Levegőelemző |
| CO₂ érzékelő | yes |
| Mérési tartomány | CO₂: 400–5000 ppm |
| Rendeltetés | riasztás kritikus CO₂-értékről |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | beépített Li-ionos akkumulátor 2000 mAh, hálózati aljzatból tölthető USB-kábel segítségével (tartozék), 5 V, 1000 mA (szükség van egy további tápadapterre vagy okostelefon-töltőre) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | fényerő-szabályozással |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
| Kiegészítő | alacsony töltésszint jelzése |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S003_102297 BERASEC TX 2R 12T 2 csatornás ugrókódos Bestar/Berasec vevőpanelekhez TX2R12T
S004_30455427026 RITCHEY Kormány RI MTN WCS 2X 740/31,8 mm 9D Blatte fekete 30455427026
S004_493-408-104 RITCHEY Kormánybandázs ROAD Pro fekete végdugóval 493-408-104
S160_OG-HE-C20G-C40G-PLATE Kiegészítő ózonlap Chrome 20000 és 40000 ózongenerátorhoz OG-HE-C20G-C40G-PLATE
S005_BVB52001015 Basi V55 40/45 EF Nikkel vészfunkciós zárbetét fúrt kulccsal BVB52001015
S003_113424 SOYAL AM Wristband No.4 125 kHz kék Proximity szilikon karkötő
S004_A2115000053 MERIDA Sárvédő ME ELSŐ eSPEEDER EQ 400 / 45mm matt fekete / 28-as A2115000053
S003_101881 Golmar 711/AL Esővédő keret süllyesztett kültériegységekhez
S004_VLG-1872AGRN BIKEFUN Markolat BF Jump II Vexk 155 mm zöld VLG-1872AGRN