A Levenhuk Wezzer Air MC60 levegőminőség-érzékelő egy kompakt asztali készülék, amely méri a szén-dioxid-koncentrációt, a hőmérsékletet és a páratartalmat. Az adatok egy nagy LCD-képernyőn jelennek meg, egy színkódolt komfortskálával, amely a CO₂-szint értékein alapul. Egyetlen pillantás erre a skálára elegendő ahhoz, hogy lássa, szükség van-e a helyiség kiszellőztetésére. A szén-dioxid határértékének túllépése esetén a készülék riasztást küld (szükség esetén kikapcsolható).
A helyiség időben történő kiszellőztetése – különösen, ha sokan tartózkodnak benne – kulcsfontosságú a jó közérzet biztosításához és jó módszer fejfájás, a fáradtság és a koncentrációhiány elkerüléséhez. Ha nem szellőzteti ki a helyiséget olyan gyakran, amilyen gyakran szükséges, a szén-dioxid szintje megemelkedik, ami láthatatlan veszélyt okoz. Bízza a levegőminőség ellenőrzését a modern technológiára, hogy Ön és családja mindig jól érezze magát!
A Levenhuk Wezzer Air MC60 érzékelő kecses váza sérülésálló ABS műanyagból készült. Az érzékelő beépített akkumulátorral működik. Az idő és a dátum a képernyő tetején jelenik meg. Ezenkívül az elmúlt 50 perc mérési előzményei is rendelkezésre állnak. Ezzel a készülékkel átfogó tájékoztatást kaphat a mikroklímáról, és nyomon követheti a levegő összetételében bekövetkező legapróbb változásokat is.
Főbb jellemzők:
- A levegőminőség ellenőrzése kulcsfontosságú a jó egészség szempontjából
- Riasztás a CO₂-határérték túllépésekor, minimális és maximális értékek megjelenítése
- Beépített hőmérő, páratartalom-mérő, óra és naptár
- Nagyméretű számok és jól látható színes komfortskála
- Masszív ABS műanyag tok, háttérvilágítású LCD-képernyő
- Beépített újratölthető akkumulátor, töltésszint-jelző
A készlet tartalma:
- Levegőminőség-érzékelő
- Micro-USB-kábel
- Felhasználói kézikönyv és garanciajegy
| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555003108 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 18x11x11 cm |
| Szállítási súly | 0.475 kg |
| Felhasználás helye | beltéri |
| Típus | levegőminőség-elemző |
| Beépített funkciók | CO₂ érzékelő, higrométer, hőmérő, naptár, óra |
| Kialakítás | asztallapi, digitális, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20–85% |
| Mérési felbontás | 1% |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | -10...+50 °C |
| Mérési tartomány beltéren | -10 — 50 |
| Mérési felbontás | 1 °C |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás |
| Naptár | yes |
| === Elválasztójel === | Levegőelemző |
| CO₂ érzékelő | yes |
| Mérési tartomány | CO₂: 400–5000 ppm |
| Rendeltetés | maximális és minimális értékek, riasztás kritikus CO₂-értékről |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Tápellátás | beépített Li-ionos akkumulátor 3000 mAh, hálózati aljzatból tölthető micro-USB-kábel segítségével (tartozék), 5 V, 1000 mA (opcionális váltakozóáramú (AC) adapter vagy okostelefon-töltő szükséges) |
| Váz | nagy szilárdságú ABS-műanyag |
| Világítással | yes |
| Megvilágítás | igen |
| Kényelmi szint értékelése összességében | yes |
A termék jelenleg nem elérhető. A beérkezési idő egyenlőre nem ismert. További információért telefonon vagy az Info menü -> Kapcsolat menüpontján keresztül érdeklődhet.
Utoljára megtekintett termékek
S004_A2114000024 MERIDA Sárvédő ME 29" 65mm F: 670mm / R:1175mm plastic (2114000954) A2114000024
S052_YT-55300 YATO Szerszámkocsi szerszámokkal 177 részes, könnyített ~ - YT-55300
S004_31455427022 RITCHEY Kormszár RI WCS Trail 045 mm 0D Blatte fekete PRD17923 31455427022
S006_2933207-GW Akkumulátor töltő Greenworks G24X2UC4 4 ah 2 töltőhely 2933207-GW
S005_BV50000030 Basi V50 30/60 Nikkel fogazott kulcsos zárbetét BV50000030
S004_DITRTN3HBC0-AM PROLOGO Nyereg PR DIMENSION-TRI 143 CPC TIROX HARD fekete 6892 6892 DITRTN3HBC0-AM
S003_110187 SOYAL AR-725EB-M fekete Komplett vezérlő és kártyaolvasó AR725EBM
S032_8922171 JKH 2 x 4 fokos alumínium kétágú háztartási létra 8922171
S003_102181 GG TWIST 230 Kétmotoros vezérlő szárnyas kapukhoz TWIST230
S005_B61223000 Basi VHS 612H 30 63 vízvédett hosszú kengyeles lakat B61223000
S004_DIEVTN5HB24-AM PROLOGO Nyereg PR DIMENSION EVA TIROX 156 HARD fekete DIEVTN5HB24-AM