| Márka | Levenhuk, Inc., USA |
| Szavatosság | élettartam |
| EAN | 5905555016559 |
| A csomag méretei (HxSzxM): | 13x9x5 cm |
| Szállítási súly | 0.22 kg |
| Felhasználás helye | beltéri, kültéri |
| Típus | hőmérséklet- és páratartalom-mérő |
| Beépített funkciók | higrométer, hőmérő, ébresztőóra, óra |
| Kialakítás | digitális, falra szerelt, vezeték nélküli |
| Használat | otthoni használatra |
| === Elválasztójel === | Higrométer (levegő páratartalma) |
| Mértékegységek | % (RH) |
| Mérési tartomány | 20% és 95% között |
| Mérési felbontás | 1% |
| Mérés pontossága | 25°C, 30‒50% RH: ±5% RH 25°C, 20‒29% RH: ±10% RH 25°C, 51‒99% RH: ±10% RH |
| === Elválasztójel === | Hőmérő (hőmérséklet) |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Mérési tartomány beltéren | +10...+50 °C (+50...+122 °F) |
| Mérési tartomány beltéren | 10 — 50 |
| Mérési tartomány kültéren | –40...+70 °C (–40...+158 °F) |
| Mérési tartomány kültéren | -40 — 70 |
| Mérési felbontás | 0.1 °C |
| Mérés pontossága | ±1 °C (0…+50 °C) ±2 °C (–20…0 °C) ±4 °C (–40…–20 °C) csak referenciaértékként használható (+50…70 °C) csak referenciaértékként használható (‒50…‒40 °C) |
| === Elválasztójel === | Óra (idő/dátum/naptár) |
| Óra | yes |
| Időformátum | 12 órás, 24 órás |
| Ébresztőóra | yes |
| Rendeltetés | szundi funkció az ébresztéshez |
| === Elválasztójel === | Általános műszaki jellemzők |
| Képernyő típusa | színes |
| Képernyők száma | 1 |
| Képernyők száma | 1 |
| Rádiójelek frekvenciája, MHz | 433.92 |
| Rádiójelek hatósugara, m | 100 |
| Tápellátás | hőmérséklet- és páratartalom-mérő: 5 V-os, 500 mA-es váltakozóáramú adapter (a készlet nem tartalmazza) USB-kábelen keresztül (a készlet tartalmazza) 2 db AAA elem (tartalék, a készlet nem tartalmazza), érzékelők: AAA elem – 2 db (a készlet nem tartalmazza) |
| Váz | műanyag |
| Csatlakoztatott kültéri érzékelők száma | 1 darab (a készlet tartalmazza) |
| Világítással | yes |
| Elérhető meteorológiai trend | yes |
| Vezeték nélküli érzékelő | yes |